Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Corigent la chimie

- - - - -
  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#109
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Ai 2 scapari una dureroasa:spui parintilor.depinde cum is ai tai daca-s severi ai incurcato astfel le zici.
aia nedureroasa dar costisitoare,te apuci sa faci pregatire cu profa.Il am pe colegu de banca corigent cu 3 pe primu sem la mat so apucat sa umble la profa cu banu si ii da "accidental" acceleasi subiecte la teste cu mine si mio zis ca o vorbit cu profa ca sa nu se uite cum imi xeroxeaza lucrarea doar,doar o trece.In teza e singuru fara nota in catalog...ca luase 3.  si o sa dea din nou teza in particular deci fiecare prof poate fi linistit.
Buna boacana cu spray-ul.Am spart peste 15 geamuri ,2 harti rupte,peste 50 absente si un scaun rupt(generala+liceu) da la spray paralizant nu m-am gandit.Faza ii ca pe mine m-o salvat tot timpu' faptu ca invat bine ca altfel parca vad ca aveam 7 la purtare.Astea-s boacanele ce trebuie sa le faci in liceu ca sa ai amintiri faine.Stai linistit ca n-au ce te certa prea tare parinti daca le spui (cel putin in cazul meu tata era sa fie exmatriculat asa ca ma intelege ,lucru anormal pt un locotent la jandarmerie care cateodata cobara militaria jos din pod).Nu inteleg de ce iti pune 2 in loc sa se lege de nota la purtare.Ce treaba are chimia cu purtarea ta din pauza?Din pacate "profi au intodeauna dreptate" si la fiecare care zice asta imi vine sa-i dat cate-un picior in cap.

Pune burta pe carte sau macar rupe la copiat(nu risti nu castigi-motto-ul meu) si scapi free.De semnat vb cu un vecin,unchi care sa stie ce insemna boacane scolare sa-ti semneze.Cat despre romana ta nu imi permit sa comentez...chiar azi mi-am luat un 2 la romana si is convins ca altii "ding,ding" o sa-mi citeasca post' si o sa se ia de gramatica mea!

Edited by SpeedDemon, 19 May 2009 - 15:44.


#110
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,239
  • Înscris: 24.02.2007
SpeedDemon cui ii adresezi sfatul?
aWp_viTal cred ca de 1 an si 3 luni si-a rezolvat problema.

#111
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009

View Postdani.user, on May 19 2009, 16:59, said:

SpeedDemon cui ii adresezi sfatul?
aWp_viTal cred ca de 1 an si 3 luni si-a rezolvat problema.
N-am vazut data postului.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate