Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...
 Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...
 

PDA+GSM+GPS ce model merita cumparat!

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
ispatar

ispatar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 16.02.2005
Buna ziua fratilor.

De curand  , dupa o calatorie Viena Arad Cluj ,am parcat masina in fata la un Shoping Center ca sa mi-o gasesc dupa mai putin de 30 de min cu geamul spart. Greseala mai mare,  a fost faptul ca Pda-ul meu a fost uitat pe bord (how stupid of me). Ideea este ca acuma trebuie sa achizitionez  o noua navigatie.

Eu am avut un PDA Mio P550m de care va spun sincer am fost destul de multumit.

Acuma dupa ce m-am ami interesat eu in stanga dreapta am zis ca merita sa imi i-au un PDA+GSm+Gps deoarece diferenta de pret nu e asa mare. M-am uitat foarte mult tot la un MIO A702 , e noul model care le are pe toate dar un pret destul de piperat 17 mil parca.

Intre timp , am tot vorbit cu un var de al meu din Canada care mi-a zis ca imi face rost de un BlacBerry Curve 8310 decodat la 200 de para. Din cate m-am uitat eu asta le cam are pe toate si si un pret bun :)

Ideea era ca voi, cei care aveti in dotare acest All in one sa va dati cu parerea. M-ar interesa in primul rand daca se poate instala softul de genul Miomap sau I-go pe el.

Edited by ispatar, 09 February 2008 - 10:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate