Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 

ce ziceti de un joc cu dacii?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
google_ro

google_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 20
  • Înscris: 31.10.2007
Ne-a treut prin cap mie shi niste preteni de-ai mei sa facem un joc in care sa poti conduce mashini dacia pe strazile din romania shi sa puteti shi modifica dacia. ce parere aveti de ideea aceasta? Oricum cat de curand vom incepe sa lucram la asha ceva! sper sa iasa ce ne dorim noi!

#2
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postgoogle_ro, on Feb 5 2008, 10:28, said:

Ne-a treut prin cap mie shi niste preteni de-ai mei sa facem un joc in care sa poti conduce mashini dacia pe strazile din romania shi sa puteti shi modifica dacia. ce parere aveti de ideea aceasta? Oricum cat de curand vom incepe sa lucram la asha ceva! sper sa iasa ce ne dorim noi!

Pai mi se pare super tare. Ca idee, faceti un joc cu masini pana in 3000 de euro, sau ceva de genul, care sa fie tunate. cred ca ar fi klumea, eu l-as juca.

#3
ionelfaneldani

ionelfaneldani

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 21.04.2007
Voi chiar nu ati auzit de GTA MAMAIA VICE??? e un add-on pentru Gta vice city...pentru mai multe detalii cautati forumul respectiv :rolleyes:

#4
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.996
  • Înscris: 01.08.2005
ce treaba are vice city cu jocul lui google_ro?
Vrei sa spui ca exista deja unu cu dacii?
Pai atunci de ce exista o mare varietate de jocuri cu masini?
Ar fi trebuit sa fie doar unul si gata, ca doar exista, nu?  :mellow:

Eu personal, nu cred ca reusesti sa-l faci.... prea curand.
Din ce am citit din cartea mea cu "Programrea jocurilor".... si acolo sunt chestii de baza la jocuri 2d ce nu necesita directx (nu radeti ma ca vreau sa incep si eu cu inceputul, nu ma duc direct la 3d) este foarte greu, si trebuie sa ai foarte multe cunostinte pentru a face un joc 2d. dar mite unul 3d? :huh:

Si singur, sau cu prietenii nu poti sa faci asa ceva prea repede.
Asa ca s-ar putea sa sa-l publici peste vreo 2-3-4 ani, daca vrei sa iasa ceva calumea

SI, ionelfaneldani,  SCOATE-TI LINKUL DIN SEMNATURA

Editat de AndyM, 06 februarie 2008 - 14:45.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate