Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

cel mai bun rpg din toate toate timpurile

- - - - -
  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#55
eroarex

eroarex

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,561
  • Înscris: 14.06.2007

View Postradon3, on 27th June 2009, 20:07, said:

De ce sa nu compari Oblivion cu Gothic 3, sau TES cu Gothic Series ??? Gothic iese invingator dar si Oblivion este dragut  ;)
dupa ce am jucat g3 si oblivion iti pot spune ca arata mai bine si e mai usor de utilizat oblivion insa la poveste, cea din g3 ma cam dezamageste ... ce e interesant sunt modurile pt oblivion care modifica cu totul jocul si adauga questuri in continuu fata de g3 ;)

#56
Killer_Johnson

Killer_Johnson

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.05.2009

View Posteroarex, on 30th June 2009, 16:29, said:

dupa ce am jucat g3 si oblivion iti pot spune ca arata mai bine si e mai usor de utilizat oblivion insa la poveste, cea din g3 ma cam dezamageste ... ce e interesant sunt modurile pt oblivion care modifica cu totul jocul si adauga questuri in continuu fata de g3 ;)
asta e doar un aspect. nu ar trebui comparate cele doua jocuri (si nici alte RPGuri dak tot veni vorba) pt ca sunt diferite. niciunul nu e mai bun ca altul; fiecare are propriile avantaje si dezavantaje (prea multe pt a le discuta pe un forum).

#57
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
gothic ! perfect si pt incepatori si pt avansati.decat morrowind care mi se pare super  :puke: ....sau neverwinter knights  :thumbdown:

#58
ICEwave

ICEwave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 06.05.2008
Diablo II - Pentru mine este cel mai bun.

#59
killguta

killguta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 14.07.2007
1. Diablo 2
2. Mass Effect
3. Morrowind
4. Oblivion
5. Gothic 2

#60
papara78

papara78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.07.2009
am si eu o intrebare. cine stie cum faci ca sa-ti umpli beltul din diablo 2 cumparand numai o singura sticluta de viata? stiam ca trebuie sa tii apasat pe ceva dar nu mai stiu. pe ce? mad.gif

#61
Vrajitoru_din_ozz

Vrajitoru_din_ozz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 13.11.2006

View Postpapara78, on 26th July 2009, 15:30, said:

am si eu o intrebare. cine stie cum faci ca sa-ti umpli beltul din diablo 2 cumparand numai o singura sticluta de viata? stiam ca trebuie sa tii apasat pe ceva dar nu mai stiu. pe ce? mad.gif

nu mai tin minte exact,ori dai click dreapta pe sticla ce vrei sa o cumperi,ori tii shift apasat...

#62
kodred

kodred

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 31.07.2007
toata seria de la bioware, ice wind dale 1 & 2, baldur`s gate 1 & 2 NWN mai ales 1 ;)

#63
ciandreiciu

ciandreiciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 21.03.2008
Fallout 2
Planescape: Torment


#64
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
1. Diablo II
2. Sacred II
3. Dungeon Siege I+II
4. Sacred I
5. Titan Quest

#65
nickelback

nickelback

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 968
  • Înscris: 29.12.2006
1.Planescape Torment
2.Diablo II
3.Baldur's Gate 1 & 2
4.Mass Effect
5.The Witcher

#66
sgchr

sgchr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.05.2009
Diablo 2. Simplu, captivant, usor de jucat, adica hack&slash. Cu toate ca unii si-ar fi dorit
sa fie mai mult role-play si mai putina cafteala (a se traduce clickuri cu mouseul),
mie imi place exact asa cum e. Go Blizzard! si adu-ne un Diablo 3 si mai tare. B)

Edited by sgchr, 28 September 2009 - 04:39.


#67
NamelessBastard

NamelessBastard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.10.2009
Sunt mai multe: The Witcher Enhanced , TES4: Oblivion, Fallout 3, Fable, Diablo II, dar favoritul meu ramane...TES4: Oblivion. Oblivion pentru cele 300 de ore de joc, Oblivion pentru ca am stat doua saptamani sa explorez toata harta, Oblivion pentru ca ai atatea de facut in el, Oblivion pentru ca sunt dependent de actiune medievala. Altfel as fi ales Fallout 3. Un lucru e sigur: Bethesda owns!

#68
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008
Diablo 2 best of all time si mama tuturor RPG-urilor.
Urmeata si partea 3 cine stie poate ii va lua locul  ^_^

#69
g3orge13

g3orge13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 30.05.2009
Eu zic ca cele mai bune RPG-uri sunt Seria Gothic si OBLIVION.

#70
andix3x

andix3x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 16.02.2008
Se pare ca uni nu au jucat gothic , un joc asa de simplu la grafica ...dar destul de complicat la gameplay , povestea merita oricum ...inca nu l`am terminat - sper sa il termin in vacanta de iarna  :rolleyes: .Oricum il recomand , alaturi de dungeon siege si 2 .

#71
bardylis

bardylis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.09.2007
1. Diablo 2
2. RISEN - e ceea ce asteptam de la gothic 3

#72
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Pentru toti cei de mai sus: Diablo nu este un RPG in adevaratul sens al cuvantului. Poate fi descris mai degraba ca un action-adventure cu elemente de RPG. E adevarat, datorita lui Diablo am descoperit genul RPG.
Cel mai bun RPG, dupa mine, este o serie: seria Fallout, in special Fallout 1 si 2, mai putin 3. Pe urmatorul loc as pune Betrayal at Krondor, despre care sper doar sa fie redescoperit si sa fie adus la standardele de azi

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate