Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 datasheet crawling

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 

Problema la calculator , ce pot sa fac?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
salut cred ca ma stiti oricum sa nu incepem cu deviatul deci am un sistem diablo 666 nu mai spun piesele ca sa nu ziceti ca ma laud .... deci il am cam de 5 luni iar acum cand il deschid ,,baraie'' desi nu stiu ce , am scos tot adica am dezasamblat tot pana la ultimul surub si am asamblat la loc dar tot asa face. sunetul vine din zona sursei asa se pare iar in rest nu are nici o problema cu functionarea in afara de zgomot si de asta daca ma puteti ajuta de ce si cum pot repara sa nu mai faca zgomotul (se aude tare)  mentionez ca daca dau 2-3 palme mai puternice nu se mai aude iar la firma cand m-am dus nici ei nu stiu de la ce e si mi-au propus sa schimb sursa si nush de ce si placa de baza iar de acolo trebuie schimbat cam tot......... multumesc de raspuns

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 23:04.


#2
Radu_TGW

Radu_TGW

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 26.01.2008
cred ca praful. curata-l.

#3
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
am curatat am dat si cu aspiratorul (si inainte si inapoi) si am desfacut pana la suruburi nush ce are poate fi din sursa ceva care s-a dezlipit sau rupt ca e enervant rau sunetul pacat de el ca merge f bine mai rau e ca cei de la firma au umblat si au zis ca nush nici ei.... dar cred ca trebuia dat bacsis mai gras sa insiste acum ce fac cu el? de vreo 3 ori am scos chiar am si inlocuit unele piese da curios cum am spus cand dau 1-2 palme sau pumni mai puternici nu se mai aude deci cred ca e ceva ce zbarnaie o tablita nush nu ma pricep ce poate fi  totusi daca stie cineva sau a patit si el la fel sa ma contacteze  poate fi cumva de la vreo piesa ? (desi cred ca e de la sursa) cineva zicea ceva de un praf dar eu stiu numai praf pt pl video  mai este alt fel de praf (...ma refer la cel special nu cel de la mizerie)?

ps:offtopic editul este pentru o virgula ;)

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 23:27.


#4
Radu_TGW

Radu_TGW

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 26.01.2008

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 23:23, said:

am curatat am dat si cu aspiratorul (si inainte si inapoi) si am desfacut pana la suruburi nush ce are poate fi din sursa ceva care s-a dezlipit sau rupt ca e enervant rau sunetul pacat de el ca merge f bine mai rau e ca cei de la firma au umblat si au zis ca nush nici ei.... dar cred ca trebuia dat bacsis mai gras sa insiste acum ce fac cu el? de vreo 3 ori am scos chiar am si inlocuit unele piese da curios cum am spus cand dau 1-2 palme sau pumni mai puternici nu se mai aude deci cred ca e ceva ce zbarnaie o tablita nush nu ma pricep ce poate fi  totusi daca stie cineva sau a patit si el la fel sa ma contacteze  poate fi cumva de la vreo piesa ? (desi cred ca e de la sursa) cineva zicea ceva de un praf dar eu stiu numai praf pt pl video  mai este alt fel de praf (...ma refer la cel special nu cel de la mizerie)?

ps:offtopic editul este pentru o virgula ;)
off:mai trebuia un edit si pentru "nush","pt".
on: nu trebuie dat bacsis mai mare. schimba sursa daca zici ca de acolo vine.
apropo: http://forum.softped...t...=344746&hl=

Edited by Radu_TGW, 29 January 2008 - 23:38.


#5
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=344746&hl=
thx mate ;) mai zic maine ce vroiai tu ;)

#6
Radu_TGW

Radu_TGW

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 26.01.2008

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 23:46, said:

http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=344746&hl=
thx mate ;) mai zic maine ce vroiai tu ;)
abia astept. :))))

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate