Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

Fan Courier sau marlanie pura in trafic

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
GrooveRo

GrooveRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 23.03.2007
In aceasta seara mi s-a intamplat un lucru cum rar mi-a fost dat sa vad. Venind spre casa, pe o strada pe care poate circula numai o masina pe sens, m-am trezit cu o masina de la Fan Courier care s-a bagat brusc in fata (vazandu-ma ca vin, fiind numai cativa metri pana la terminarea strazii) si evident a inceput sa ma injure si sa ma faca ca toate alea. Am luat telefonul, am facut 2 poze, de care a fost foarte mandru soferul respectiv, ba chiar s-a si oferit sa-mi zambeasca...Cazul a luat amploare, oamenii revoltati de situatia creata, au inceput sa il forteze sa-si traga masina pentru a se relua circulatia. In acest timp eu sunam la firma respectiva, dar...evident nu mai era nimeni. Asta se intampla in jurul orei 19:45.Am doua poze, pe care le postez.Numarul de inmatriculare era B-86-FYN, s-ar putea sa nu se vada din poze pentru ca masina era destul de murdara.Voi trimite aceste poze intr-un mail catre conducerea firmei.Daca aveti alte propuneri le astept cu interes.
Am uitat sa mentionez si de flegma pe care mi-am luat-o pe geam in semn de recunostinta.

Attached Files



#2
[email protected]

[email protected]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 14.02.2007
FANCOURIER=MARLANIE ORIUNDE SI CU MULTA PLACERE DIN PARTEA LOR.

#3
JJOne

JJOne

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,021
  • Înscris: 22.08.2006
Si mie mi-a taiat calea o masina pe care scria Vodafone. Ce nenorociti si ce servicii de rahat, fir-ar ei ai naibii.
Acum serios, sa invinovatesti firma pt. un sofer marlan pe masina de firma...

#4
GrooveRo

GrooveRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 23.03.2007
Invinovatesti firma pentru ca nu ia masuri impotriva angajatilor de acest gen.

#5
bodi

bodi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,509
  • Înscris: 09.05.2003
Angajatul nu era cu masina particulara, ci cu masina firmei la care lucreaza. Eu nu am de unde sa stiu cine este el, dar stiu pe cine reprezinta - deci e normal sa invinuiesti firma.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate