Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Aaron Wall

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
19 răspunsuri în acest subiect

#19
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.613
  • Înscris: 25.01.2006
darkstar, nu am zis nici un moment ca nu se poate. Doar ca poti deveni mult mai liber in actiuni in momentul in care stii un limbaj de scripting. Si nu trebuie sa incalci neaparat regulile G.

Optimizare inseamna sa le servesc motoarelor de cautare informatia cat mai relevant pentru ele. Un limbaj de scripting imi permite sa ma joc cu ea in mult mai multe feluri decat HTML-ul chior. Si nu ma refer la tehnici neortodoxe.

p.s. Primul care a inventat filtrele intr-un magazin online a fost un seo-ist care facea si development. :)
p.s.2 Nu iti trebuie 7 ani ca sa ajungi un programator foarte bun. Uita-te la darkangel care anul trecut proclama ca a invatat php intr-o saptamana. Acum insa chiar il stie bine si peste 1 an sau 2 cine stie unde va ajunge :) Iti trebuie maxim 2 ani, in opinia mea.

Editat de miromulus, 14 decembrie 2007 - 22:59.


#20
darkstar_tfd

darkstar_tfd

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 461
  • Înscris: 18.08.2005
Bun acum mi-ai redeschis pofta sa ma reapuc de programare ..desi nu prea vad cand sa mai fac si asta.

In mare imi dau seama ce spui, insa din experienta mea de pana acum, raman la parerea ca pur si simplu nu ai cum sa lucrezi sa le faci pe amandoua la nivel profesional. Daca te axezi pe una esti profesionist acolo, daca faci mai multe in acelasi timp risti sa nu stii niciuna bine. Sunt intr-o situatie similara si cam vreau sa ma las de unele chestii pe care le fac acum.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate