Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Nokia E90

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Vitalikm

Vitalikm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.05.2006
Nu am vazut nici un topic in care sa se scrie ceva despre E90 mai in detaliat. Este cineva posesor acestui telefon? ca sa ne dam cu parerile.

#2
SkreLLn

SkreLLn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.06.2007
da eu zi

#3
raduci

raduci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 20.03.2006
L-am avut si eu si l-am dat pentru ca nu il foloseam la intreaga capacitate, toate operatiile le faceam in modul inchis, practic aveam un E51 care a costat 2700 de RON. Ce nu mi-a placut a fost faptul ca filmele nu foloseau intreaga suprafata  a ecranului interior asa ca una din utilizarile proiectate ale telefonului a esuat. In rest baterie OK, functii super dotate, camera foarte buna pentru un telefon business si daca te poti obisnui cu greutatea e OK.

#4
snex

snex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 01.03.2007

View Postraduci, on Dec 17 2007, 10:49, said:

L-am avut si eu si l-am dat pentru ca nu il foloseam la intreaga capacitate, toate operatiile le faceam in modul inchis, practic aveam un E51 care a costat 2700 de RON. Ce nu mi-a placut a fost faptul ca filmele nu foloseau intreaga suprafata  a ecranului interior asa ca una din utilizarile proiectate ale telefonului a esuat. In rest baterie OK, functii super dotate, camera foarte buna pentru un telefon business si daca te poti obisnui cu greutatea e OK.



Chestia cu filmele se rezolva cu SmartMovie. Normal k poti folosi toate functiile in modul inchis insa e una sa o faci pe un ecran de 2 inch si alta e pe unul de 4 inch.E90 e un super telefon , clar, insa sunt deacord cu tine, dak e sa faci investitia sa il iei(2550 park l-am vazut cel mai ieftin) trebuie sa il folosesti la capacitate maxima.NU se merita sa dai banii astia pt o poza,2 si cateva jocuri.Pt asta ai alternative la jumate de pret poate si mai jos.Un ex: N95

Edited by snex, 20 December 2007 - 14:45.


#5
spike7you

spike7you

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.04.2008
stie cineva  un antivirus bun pentru e90 ? eventual daca costa ceva si de unde il iau . ms anticipat.

#6
ratronul

ratronul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 27.09.2007
stie cineva cum imi pot pune walpapere diferite pe cele 2 dispaly-uri? si cum pot folosi camera interna?

#7
manole92

manole92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.01.2009
stie cineva de unde pot lua jocuri pentru el?

#8
SkreLLn

SkreLLn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.06.2007
de pe mobile9 [dot] com

eu am o problema si vad ca nu ma ajuta nimeni cu aplicatia de recunoastere a melodiilor ! shazam id . am setat data in anul 2007 si tot nu merge:( eroare certificat

#9
manole92

manole92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.01.2009
am si eu o problema :


m-a mancat in fund sa schimb product cod-ul la telefon (nokia e90) pt a-l trece in limba romana ..  si eu nu am cautat un cod pt tastatura araba (am tastatura araba la el)....si acum semnele de pe tastatura nu corespund ...



ma poate ajuta cineva sa gasesc un cod pt tastatura araba  va rog...nu neaparat pt limba romana .....sunt multumit si cu engleza  daca imi corespunde tastele ...



va rog:D

corespund *...:D  


mai greu cu limba romna :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate