Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?
 Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt
 Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 

Ne organizam pentru o excursie in Slovacia ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
titiyo

titiyo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 03.11.2005
Un amic de al meu care a fost anul trecut in Slovacia si va pleca din nou anul acesta.  M-am gandit mai sunt persoane care inca nu s-au decis ce sa faca de revelion si asta este o sansa. Cum bine intuiesti si anul acesta acolo vrem sa merge. Pana acum ne-am strans 7 persoane si 2 masini. Ideea este sa strangem o gasca de peste 10 persoane si sa mergem in Slovacia de Revelion.

Acum descrierea excursiei de anul trecut si am sa il citez pe amicul meu:

„Acum un an am fost de revelion in Slovacia in orasul Liptovsky Mikulas.... intr-o statiune turistica.
Am skiat ..... am facut zeci de bai in Aquaparkurile lor termale..... si am avut o gramada de distractie la un pretz foarte mic....
Si daca tot am ajuns la pretz..... ar trebui sa va spun cat a costat totul .... caci asta va fi elementul cel mai atractiv
Transport cu masina personala+ CAzare + Mancare + Ski pass uri + cumparaturi personale + Amenda + seara Revelion + Aquaparkuri + tot ce se poate cheltui intr-o excrusie de 10 zile = 495 Euro
Da .. totul a costat doar 500 de euro de persoana ptr 10 zile.....
Uimitor nu ? mai ieftin ca la noi in tara.

Dupa fiecare partida de ski .... am mancat o masa copioasa al carei pretz era sub jumate din cat ar fi costat la noi......

Apoi am facut baie in Aquaparkurile temrale naturale ale slovaciei cu peste 20 de bazine de apa calda....sau fierbinte

In Aquapark am facut baie la -5 grade afara..am jucat basket sau am facut aerobic....si m-am dat in toate prostiile posibile.... si totul a fost FOARTE Curat .”

Cei care sunt interesati va rog sa ma contactati pentru a ne intalni la o cafea rece sau calda si sa discutam in detaliu despre organizarea excursiei.

Contact: 0720012545
sau Y!mess xpcro
Matei Bogdan.

#2
peacemaker

peacemaker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 21.02.2006
m-ar interesa si pe mine mai multe informatii daca ai timp/chef sa imi dai un reply/pm despre ce si cum este pe acolo.
eu plec cu mai multi prieteni (suntem 16 in total) exact in zona respectiva de pe data de 28 (de fapt o sa plecam din romania noaptea dintre 27-28) pana pe 4
daca plecati pe aceeasi data putem sa si mergem impreuna eventual.

#3
dead_flower85

dead_flower85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2007

View Postpeacemaker, on Dec 17 2007, 18:16, said:

m-ar interesa si pe mine mai multe informatii daca ai timp/chef sa imi dai un reply/pm despre ce si cum este pe acolo.
eu plec cu mai multi prieteni (suntem 16 in total) exact in zona respectiva de pe data de 28 (de fapt o sa plecam din romania noaptea dintre 27-28) pana pe 4
daca plecati pe aceeasi data putem sa si mergem impreuna eventual.


intrebare: din ce oras sunteti?Eu merg cu niste prieteni in Slovacia,in 14 ianuarie...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate