Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 

RTC coboara spre pragul psihologic de 3 mil. clienti

- - - - -
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#127
KaDaVeR

KaDaVeR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 21.01.2007
faci o reclamatie, fie prin Call center 930 sau prin magazinele Romtelecom. daca e vorba de nemultumiri argumentate si serioase, se ajunge pana la el, stai linistit.

#128
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

View PostKaDaVeR, on Jan 15 2008, 17:26, said:

faci o reclamatie, fie prin Call center 930 sau prin magazinele Romtelecom. daca e vorba de nemultumiri argumentate si serioase, se ajunge pana la el, stai linistit.

imi plac povestile, dar asta nu inseamna ca le si cred :)

#129
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View PostAlexxfl, on Jan 15 2008, 18:38, said:

imi plac povestile, dar asta nu inseamna ca le si cred :)
e chiar atat de incredibil acest lucru pentru tine ??? pana la urma e de inteles ,nu cunosti sistemul oamenii din sistem dar te asigur ca e absolut adevarat!

#130
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

View Postunchiujim, on Jan 15 2008, 22:42, said:

e chiar atat de incredibil acest lucru pentru tine ??? pana la urma e de inteles ,nu cunosti sistemul oamenii din sistem dar te asigur ca e absolut adevarat!
pai tocmai asta e faza ... ii cunosc ;) ... si stiu sigur ca nemultumirile se opresc undeva ... si acolo raman

#131
spider_zero_sapte

spider_zero_sapte

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,721
  • Înscris: 21.08.2007
EU UNUL NU AM AUZIT VREUN CA VREUN ANGAJAT DE LA "DIGI" SA VINA SA FIXEZE ANTENELE DEREGLATE LA DOMICILIUL CLIENTILOR.
A si tipul probabil o fi avut inainte cablu cu "purici" de i se pare ca are acum imagine oglinda ca doar sunt fo' 13 programe pe un transponder
si macroblocuri la greu desincronizari audio-video, dar oricum suntem off topic la greu asa ca ma abtin sa mai comentez.

#132
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,664
  • Înscris: 13.06.2004
Câți abonați mai are RTC acuma, că văd că ultimele 2 volume din cartea de telefon sunt tare subțiri?  :rolleyes:

#133
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Daca e sa luam de buna informatia din BS, se pare ca au scazut sub 3 mil. 2.994.000 e ultima cifra.

Quote

Romtelecom, cel mai mare operator de telefonie fixa din Romania, avea, la sfarsitul primului semestru al acestui an, 2,994 milioane de clienti pe telefonie fixa, in scadere cu 3% fata de perioada similara a anului trecut.
http://www.standard....romtelecom.html

Am ramas putin surprins de ultimele miscari, abonamente noi, oferte mai bune, tarife mici. Deci se poate si la ei.

Edited by danutz1, 15 September 2008 - 08:47.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate