Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Pentru cei care injura UPC-ul

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
cstef30

cstef30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 22.04.2007
Si totusi ce e de facut? Din pacate in zona in care stau , e singurul furnizor de net. Am dat multe telefoane si mail-uri, si n-am rezolvat nimic pina acum.Unde sa le mai fac reclamatii ca sa fiu bagat in seama?Orice idee e binevenita.

#38
boooggy

boooggy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 23.05.2004

View Postcstef30, on Jun 8 2008, 10:52, said:

Si totusi ce e de facut? Din pacate in zona in care stau , e singurul furnizor de net. Am dat multe telefoane si mail-uri, si n-am rezolvat nimic pina acum.Unde sa le mai fac reclamatii ca sa fiu bagat in seama?Orice idee e binevenita.

din pacate nu e nimic de facut indiferent cite reclamatii faci....

#39
pufoss

pufoss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.06.2006
Buna seara impatimiti ai UPC-ului :|
Cum e sa ajungi intr-o seara acasa si sa vrei sa te destinzi un pic...sa zicem la calculator...sa zicem ca vedem un film ceva la plasma sau ne jucam ceva wow sau dece nu chiar table pe un site naspa.
E bine nu se poate intampla asa ceva pentru ca deschid computerul si ce crezi? imi cere user si pass ? De unde p....a mea sa am io user si pass,ia auzi ce zice mai jos pe pagina "Verifica contractul UPC daca nu stii care este userul si passul" E sa moara m....a ca eu am contract de cand era astral paci prin Drumul Taberei si am citit din scoartza in scoartza contractul si NADA user si pass.
Ahh daca mi-ar face mie o felatie astia de la UPC ( mai putin barbatii ) nu m-as supara .
In incheiere,ca sa ma simnt mai bine maine la prima ora cred ca ma duc sa-i f.t in gura pe cei de la UPC ca platesc net si primesc pagini de logare si eu nu am cu ce sa ma loghez.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate