Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Apartament in bloc nou.

Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...
 Adobe premiere pro, problema seta...

Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...
 Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...

Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0
 Radu Mazare, eliberat conditionat...

Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti
 

NOU la Cost control la Cartela CONNEX

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
18 răspunsuri în acest subiect

#1
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
Începând de azi am observat că apelând de pe cartela mea CONNEX la numărul *123# pentru a afla creditul și perioada de valabilitate, îmi apare de asemenea și numărul de minute totalizate în vederea primirii bonusului de 100 minute. La voi apare ?

Până acum am 80 de minute și 29 de secunde. :lol:

#2
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.923
  • Înscris: 19.09.2002
Misto... :D

dar, nu stiu cu ce ma ajuta... :)

#3
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
@vladc: pai te ajuta, sa vezi cat mai ai pana la primirea 1$ sau 1.5$, functie de vechime. E normal sa vezi tot timpul, mai demult portocalele "uitau" sa-ti acorde dolarul, cand sunai la ei, se trezeau. Acum, au si ei, la robot insa, 444, posibilitatea consultarii.

#4
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.563
  • Înscris: 24.07.2002
Aceasta optiune nu este noua.A fost introdusa odata cu lansarea cartelei connex.Poate acum ai aflat tu de ea. :D

#5
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
Fii atent la ce am scris. Nu m-am referit la bonusul pentru 100 minute în sine, ci la apariția contorului când apelez *123#. La mine cel puțin, numai ieri a apărut prima dată, până acum îmi scria numai creditul și valabilitatea.;)

#6
lssvlady

lssvlady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 16.03.2004

Quote

Originally posted by Codename
Fii atent la ce am scris. Nu m-am referit la bonusul pentru 100 minute în sine, ci la apariția contorului când apelez *123#. La mine cel puțin, numai ieri a apărut prima dată, până acum îmi scria numai creditul și valabilitatea.;)



Codeman stie..... Abia ieri au introdus varianta noua. NU ati primit si mesaje pe cartela care anuntau asta? io unul da.

#7
zaze

zaze

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 903
  • Înscris: 21.01.2004
Eu i-am sunat acum aproximativ o luna sa ii intreb daca pot afla de undeva chestia asta si cel de la *222 mi-a spus foarte mirat (de parca descoperise un nou continent) : "nu, nu avem aceasta posibilitate, dar chiar este o idee buna, o sa transmit mai departe!". Asa ca...ma simt responsabil pentru serviciul asta  :cool:

#8
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
Păi atunci ce să mai zic eu, care i-am sunat la steluță la o zi sau două după ce au introdus bonusul nou! Oricum important e că acum putem verifica numărul de minute!

#9
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.559
  • Înscris: 16.06.2004
ahahah Ei bine, io primesc cate un dolar juma atat de des (folosesc numarul sa primesc apeluri la serviciu), ca i-am dat peste cap p-astia cu bonusurile lor! Ce e mai misto, e ca dupa multe bucati de 1,5$ primite, am primit acum 2 saptamani un bonus de 6$ pt incarcari de 25$ - hihihi date tot de ei prin acele bonusuri de 1,5$. Deci din punctul asta de vedere e misto.Ce e naspa ca mie ai draq imi incarca bonusul numai la ore d-alea 4 A.M, 5 A.M...astia-s chiar idioti-sa schimbe sistemu'! Mai si doarme omu'!

#10
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
701: buna ideea cu cartelutza pentru servici :)

#11
Ina

Ina

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 541
  • Înscris: 06.01.2004
trebuie sa fac 100 de min intr-o luna ca sa primesc bonusul,sau nu conteaza in cat timp le fac?

#12
lssvlady

lssvlady

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 16.03.2004
nu conteaza in cat timp, doar ca la 100 minute primite primesti bonusul.

#13
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.559
  • Înscris: 16.06.2004
heheh Chiar daca o sa primesc tel de la serviciu (ceea ce o sa se intample candva curand):D   ..iar ieri mi-am primit cei 1,5$ pt suta de minute vorbita acu' 3-4 zile !

#14
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.559
  • Înscris: 16.06.2004
Vad ca deja nu functioneaza de 2-3 zile, cica sa sun la 444 sa aflu creditul-so still needs some tweaking :D

#15
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
La mine merge, numai seara când se face update-ul pentru numărul de minute primite în ziua respectivă mai îmi zice că e indisponibil serviciul, dar după puțin timp funcționează. :D

#16
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.668
  • Înscris: 11.09.2002
hmm...perioadele de facturare afecteaza si cartelele ???

#17
george126

george126

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.127
  • Înscris: 02.07.2004
din pacate minutele primite se pot verifica acum la *130# ! ! !

#18
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
Da, am observat dimineață. Acum sper să nu mai fie probleme cu Cost Control seara.

Păcat totuși. Deja începusem să mă obijnuiesc cu noul Cost Control.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate