Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 

top games NFS

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
36 răspunsuri în acest subiect

#1
mihai_stanescu2002

mihai_stanescu2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 143
  • Înscris: 08.05.2006
pe care l-ti prefera sa il terminati a doua oara. va intreb pt ca am chef sa joc unul din ele si nush care e mai reusit .ms

#2
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.826
  • Înscris: 08.10.2005
:lol:

Most Wanted :peacefingers:

#3
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 307
  • Înscris: 29.09.2007
MW  :rolleyes:

Editat de paser, 30 octombrie 2007 - 17:48.


#4
slay3r04

slay3r04

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 811
  • Înscris: 23.03.2007
mi-a placut foarte mult Underground , ala primul, tocmai pentru ca a fost ceva nou. Si most wanted e dragutzel, si alea vechi porsche sau hot pursuit sunt foarte frumoase. Eu am terminat Underground de 3 ori si de fiecare data cu foarte mare placere...

#5
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 307
  • Înscris: 29.09.2007

Vizualizare mesajslay3r04, pe Oct 30 2007, 19:34, a scris:

mi-a placut foarte mult Underground , ala primul, tocmai pentru ca a fost ceva nou. Si most wanted e dragutzel, si alea vechi porsche sau hot pursuit sunt foarte frumoase. Eu am terminat Underground de 3 ori si de fiecare data cu foarte mare placere...
da adevarat hot pursuit e un joc fain(nu mam mai jucat de anul trecut)si din cate stiu avea si damage(incaz ca grsesc va rog sa nu sariti pe mine).dar aici e vorba de MW si Carbon.

#6
marce

marce

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.117
  • Înscris: 24.06.2004
mw

#7
ciypriyan

ciypriyan

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 373
  • Înscris: 22.02.2006
MW

#8
slay3r04

slay3r04

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 811
  • Înscris: 23.03.2007
aa , scuze. :D
Atunci fara indoiala MW. Carbon mi se pare cam ratat asa ....

#9
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.309
  • Înscris: 18.08.2007
Compari Aurul cu Bronzul. :D

Evident MOST WANTED.

#10
mihai_stanescu2002

mihai_stanescu2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 143
  • Înscris: 08.05.2006
ok , ms mult .atunci merg pe MW

#11
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.093
  • Înscris: 02.06.2007

Vizualizare mesajmihai_stanescu2002, pe Nov 1 2007, 00:21, a scris:

ok , ms mult .atunci merg pe MW
Pai asa sa si faci ;)  eu l-am terminat de 4 ori, ceea ce nu opt spune despre carbon, care dupa 3 curse m-a dezamagit profund. Este foarte asemanator cu underground 2, multe luminite, podoabe...exagerate. Tot mai palpitant si mai interesant ramane most wanted, politie, elicopter, SUV-uri de politie, foarte misto, adrenalina multa ;)
In curand apare pro street, il astept de atata timp( impreuna cu multi alti impatimiti ai genului) sper sa nu dezamageasca si acesta.

#12
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.175
  • Înscris: 02.04.2007
MW. Am gasit un cheat cu totul completat si cu un buget de 25 mil. Fain. L-am si terminat fara "ajutor". Sa vedem ce poate ProStreet. Parca pe 11.11 e lansarea.
Carbon - neinteresant. Prea putin palpitant in comparatie cu MW. Nu sunt mare gamer, nu sunt foarte bun la jocuri dar MW am reusit sa-l termin pentru ca m-a pasionat, lucru pe care nu-l pot spune despre Carbon.

#13
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.676
  • Înscris: 13.12.2006

Vizualizare mesajjay333, pe Nov 2 2007, 13:22, a scris:

MW. Am gasit un cheat cu totul completat si cu un buget de 25 mil. Fain. L-am si terminat fara "ajutor". Sa vedem ce poate ProStreet. Parca pe 11.11 e lansarea.
Carbon - neinteresant. Prea putin palpitant in comparatie cu MW. Nu sunt mare gamer, nu sunt foarte bun la jocuri dar MW am reusit sa-l termin pentru ca m-a pasionat, lucru pe care nu-l pot spune despre Carbon.
am terminat si MW si carbon... most wanted e mai interesant si captivant daca vrei sa il joci a doua oara. carbonul il joci o data si apoi gata. ar fi fost frumos daca ar fi bagat si in MW drifting. genul acela de curse din carbon, pe o pista data sau coborarea de pe deal.

#14
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.175
  • Înscris: 02.04.2007

Vizualizare mesajVipeR85, pe Nov 2 2007, 13:25, a scris:

am terminat si MW si carbon... most wanted e mai interesant si captivant daca vrei sa il joci a doua oara. carbonul il joci o data si apoi gata. ar fi fost frumos daca ar fi bagat si in MW drifting. genul acela de curse din carbon, pe o pista data sau coborarea de pe deal.

Eu la drifturi sunt varza. Cat despre Canyon nici nu am curajul sa deschid gura.

#15
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.093
  • Înscris: 02.06.2007

Vizualizare mesajjay333, pe Nov 2 2007, 13:22, a scris:

MW. Am gasit un cheat cu totul completat si cu un buget de 25 mil. Fain. L-am si terminat fara "ajutor". Sa vedem ce poate ProStreet. Parca pe 11.11 e lansarea.
Carbon - neinteresant. Prea putin palpitant in comparatie cu MW. Nu sunt mare gamer, nu sunt foarte bun la jocuri dar MW am reusit sa-l termin pentru ca m-a pasionat, lucru pe care nu-l pot spune despre Carbon.

Cica se lanseaza pe 13 nov, si un demo va aparea zilele astea. Data lansarii e cert 13 noiembrie. Mai avem un pic de asteptat, insa nu mult ;)

#16
ikst

ikst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 95
  • Înscris: 19.06.2006
Mie unul MW mi s-a parut ca exagereaza putin cu politia, de aceea probabil imi place mai mult carbon. Din toata seria NFS insa, clar cel mai reusit mi s-a parut Underground 2.

#17
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.134
  • Înscris: 10.04.2006
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:
Deci niste masini in plus si alte luminite au dat nastere clar celui mai bun NFS? :roflmaofast:

#18
ikst

ikst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 95
  • Înscris: 19.06.2006
Dezvolta! La ce te referi?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate