Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Auto Dream - Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#55
twins1

twins1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,518
  • Înscris: 24.01.2007

 spe, on Oct 18 2007, 14:03, said:

Este joi, daca-mi aduc eu aminte bine... Hai, ne ajuti sa clarificam daca autodream este sau nu ca autopres ? B)
Esti foooooarte rau  :lol: omu' a spus marti nu a spus marti 16.10.2007 ci una mai incolo :D

#56
mely

mely

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 03.03.2007
Add TM : parca esti frate cu dumars omule, aceleasi texte , aceleasi tepe!

#57
spe

spe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,504
  • Înscris: 13.02.2006

 hiena, on Oct 18 2007, 15:12, said:

Esti foooooarte rau  :lol: omu' a spus marti nu a spus marti 16.10.2007 ci una mai incolo :D

Este deja o marti mai incolo :lol: adica 23.10 si nici un semn de viata de la ei.... Poate e una si mai incolo... Probabil au "uitat" de topicul asta.

#58
dsdev

dsdev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 28.10.2005

 spe, on Oct 23 2007, 09:42, said:

Este deja o marti mai incolo :lol: adica 23.10 si nici un semn de viata de la ei.... Poate e una si mai incolo... Probabil au "uitat" de topicul asta.
Stai domne linistit, a zis omu' ca negociaza cu clientii... or fi negocierile grele, ce vrei? Poate au venit iarasi cu un contract redactat pe picior si au pus pe fuga clientii...

Sau a plecat omu' sa gaseasca autocolant mai ieftin, o fi gasit prin china si e lung drumu'...

Oricum, fiti linistiti, m-am uitat pe site la ei acum si modelul de contract nu s-a schimbat  :ciocan:

#59
humemih1

humemih1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.06.2007
Daca pui contractul lor langa cel de la Autopres, zici ca au invatat sa foloseasca copy si paste.

#60
deianadrian

deianadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 21.01.2005
tin sa va anunt ca se inchide firma.. adica voi rupe picioarele la unu.. si ii voi da in judecata. pt 9000 de euro cat ii durata contractului. oare softpedia imi da datele contului lui addtm? sal caut in timisoara sai rup picioarele.. pot sal dau in judecata?

Edited by deianadrian, 19 November 2007 - 14:39.


#61
cryo

cryo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,499
  • Înscris: 28.09.2005
de ce, ce s-a intamplat? bine, tzeapa, tzeapa, dar vrem amanunte...

#62
dsdev

dsdev

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 28.10.2005

 cryo, on Nov 19 2007, 15:57, said:

de ce, ce s-a intamplat? bine, tzeapa, tzeapa, dar vrem amanunte...

Chiar mai trebuie amanunte? Probabil niste oameni "rauvoitori" le-au stricat "imaginea" si din cauza asta nu mai pot ei sa isi respecte contractele... cel putin asta a fost motivul oficial la autopresh, nu m-ar mira sa bage si astia aceeasi placa...

Oricum, vad ca site-ul lor e bine-mersi deocamdata... Au anuntat pe undeva ca se inchide sandramaua?

Edited by dsdev, 20 November 2007 - 09:16.


#63
deianadrian

deianadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 423
  • Înscris: 21.01.2005
pai trebuia in 5 sa primesc banii si nu iam primit si prin 10 il sun pe unu din patroni
si ala incepe smai zica ca din cauza problemelor si etc.. so inchis taraba si dupa 3 saptmani primesc acasa scrisoare in care imi zice ca so incheiat..

#64
dr4qul4

dr4qul4

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 19.03.2005

 deianadrian, on Dec 8 2007, 20:17, said:

pai trebuia in 5 sa primesc banii si nu iam primit si prin 10 il sun pe unu din patroni
si ala incepe smai zica ca din cauza problemelor si etc.. so inchis taraba si dupa 3 saptmani primesc acasa scrisoare in care imi zice ca so incheiat..
imi deschid si eu o firma prin care vand maini publicitare gratis: o sa fie super oferta, dati taxa pe prostie la inceput de 100 euro si imi spuneti ce masina doriti.
va promit ca veti primii masina imediat dupa ce dau faliment. ceva doritori? :rolleyes:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate