Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Sygic GPS Software

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
2231 replies to this topic

#2107
BOGDANLIVIU1980

BOGDANLIVIU1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.01.2017
Am descarcat harti ofline pe google maps. Inca nu le-am folosit sa vad cum functioneaza. Folosec un tel gol pt navigatie sa nu amestec tel cu gps . Nu din motive de spatiu.

Attached Files


Edited by BOGDANLIVIU1980, 24 March 2018 - 14:51.


#2108
BOGDANLIVIU1980

BOGDANLIVIU1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.01.2017
Am vazut ca exista si o varianta demo gratis in magazin play.  Este ELOCVENTĂ ? A folosito cineva?  Este diferenta mare intre cea demo si cea platita exceptand trafic , camere, benzinarii. Pe mine personal de la un gps ma intereseaza traseul si locatiile turistice gen hoteluri restaurante muzee etc.
Va multumesc si cer scuze de sres.

#2109
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
Ai 7 zile de testare full!

#2110
BOGDANLIVIU1980

BOGDANLIVIU1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.01.2017
Multumesc frumos. O sa-l achizitionez. Marea reducere este de 1 euro. O sa-l incerc inainte 7 zile. Nu ma grabesc perioada concediilor nu a inceput.

#2111
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

 BOGDANLIVIU1980, on 24 martie 2018 - 15:19, said:

Multumesc frumos. O sa-l achizitionez. Marea reducere este de 1 euro. O sa-l incerc inainte 7 zile. Nu ma grabesc perioada concediilor nu a inceput.
Sygic nu se merită să-l cumperi, părerea mea!
Here Maps este infinit mai bun; ai infinit mai multe POI-uri, și este gratuit! Iar că variantă online, Waze! :)

#2112
Cosminelu5

Cosminelu5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 29.05.2005
Eu navighez zilnic cu Here, desii am Sygic cumparat. Insa de multe ori, Here te duce in balarii, caz in care Sygic ma scoate din rahat.

#2113
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Nu am întâlnit astfel de cazuri. Plus că în Here găsesc cam orice caut iar în Sygic este o mare minune daca găsesc ceva! POI-urile sunt că și inexistente in Sygic. L-am cumpărat "Full Europe" dar m-am dezamăgit și am renunțat să-l mai folosesc de câțiva ani!

Nu pot să neg că-mi place mai mult interfața Sygic dar atât. Pentru navigație folosesc doar Here sau Waze.

#2114
nicos

nicos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 24.11.2002
Multumesc colegilor care mi-au reamintit ce stiusem odata. :)
Am tras o harta offline si, cu ocazia asta, am mai gasit cîteva facute mai demult. Intr-adevăr, ai optiunea sa trimiți hărțile offline in sd card.
Eu am un stift de tableta cu Android 4.4.2 pe care o folosesc numai pentru navigație. Ca backup am si un telefon pe care il tin pentru acelasi scop. Mi s-a întîmplat de 2 ori ca tableta sa nu se mai conecteze la sateliți.

#2115
BOGDANLIVIU1980

BOGDANLIVIU1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 26.01.2017
In acest weekend m-am plimbat putin prin tara si am avut ocazia sa incerc cateva softuri GPS offline (Sygic – Here – Maps.me – Google Maps cu harti offline).
In afara de Google Maps la celelalte nu am reusit sa introduc puncte intermediare. Se poate?
Daca nu ai un traseu documentat cu google maps anterior drumului risti sa te duca pe unde vrea el.
Sygic reconfigureaza destul de greu traseul.
Nu cunosc cum s-ar descurca hartile offline de la google intr-o situatie gen Turcia la reconfigurarea traseului sau cautareea unui obiectiv gen restaurant – hotel- punct turistic etc in modul offline.
Sygic in modul offline a dat rateu de cateva ori prin tara in comparatie cu Here care s-a descurcat binisor.
Sa fie Here mai bun decat varianta cu bani dee la Sygic. Eu am incercat varianta demo free 7 zile?

#2116
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,367
  • Înscris: 10.09.2014
Puncte intermediare poate și Sygic doar că e mai aiurea meniul când neapărat îți trebuie asta.

#2117
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
Nu e greu deloc la Sygic sa adaugi puncte intermediare.
In timpul navigarii apesi pe butonul din dreapta jos (cel cu 3 puncte verticale), dupa care iti apare sus casuta de search in care ii scrii adresa punctului intermediar si pe urma ai optiunea de add as waypoint.

#2118
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,746
  • Înscris: 20.08.2004
mie imi pare rau ca l-am cumparat, m-am lasat luat de valul de reduceri. offline folosesc Magic Earth si cand caut ceva POI-uri folosesc Waze, ambele gratuite si mult peste Sygic.

#2119
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,420
  • Înscris: 16.05.2007

 BOGDANLIVIU1980, on 26 martie 2018 - 14:07, said:


Sa fie Here mai bun decat varianta cu bani dee la Sygic. Eu am incercat varianta demo free 7 zile?
si pe mine m-a dus Sygic-ul prin balarii in tara, eu nu ma bazez pe el.

#2120
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
Eu nu am avut niciodata probleme cu Sygic-ul si l-am folosit in tari diferite fara nici cea mai mica problema. De cand au scos astia roaming-ul calatoresc numai cu Waze-ul si Sygic-ul nu a mai fost folosit de foarte mult timp. Totusi m-a ajutat la greu oricand am avut nevoie.

#2121
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,367
  • Înscris: 10.09.2014
Sygic e bunicel in Germania și pe unde am mai mers prin România nu pot să zic că m-a dezamăgit. Când aveam Galaxy S7 mai îmi ieșea din program în timpul condusului, o chestie extrem de enervantă.

În ultima vreme nu prea l-am mai folosit că nu am nevoie.

#2122
TheUglyOne

TheUglyOne

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,413
  • Înscris: 02.09.2006
A fost o versiune a Sygic-ului care ieșea din aplicație în timpul navigării. Mi s-a întâmplat de câteva ori, dar s-a remediat problema respectiva în următoarele updateuri.

#2123
Klaudio

Klaudio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,099
  • Înscris: 27.02.2004
Am schimbat telefonul, am instalat Sygic dar nu se activeaza licenta. "ne pare rau, serverele blabla, incercati mai tarziu" Le-am scris la suport dar o fi weekend si la ei :)
Stiti vreo solutie?

#2124
nicos

nicos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 24.11.2002
Trebuie doar sa te loghezi in Sygic, in Optiuni sus.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate