Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 

Alienware Area 51-m5550

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
devianc3

devianc3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.03.2007
Am achizitionat recent un Alienware ca cel mai sus mentionat... ma uitam aiurea prin lista de programe pre-instalate, si am vazut ca am ceva Lightscribe... stuff. e doar un link spre o pagina web... Ma uitam dupa modelul unitatii pe un anumit motor de cautare ( :P ) si am observat pe un site, ca unitatea mea nu difera ca hardware cu nimic, fata de cea care suporta si tehnologia lightscribe.. intrebarea mea ar fi daca se poate face cumva, ca firmware-ul pentru unitatea mea, AD-5540A, sa fie adaptat ca cea pentru AD-5543A, ca sa poata sa "picteze" poate se pricep niste programatori la capitolul asta..

I`d highly appreciate it...

Aici am gasit informatiile... http://liggydee.cdfr...tiarc-AD-5540A/

Quote

The Optiarc AD5543 burner adds support for LabelFlash but both drives share the same hardware and only differ in firmware. However you should not try to simply flash an Optiarc 5543 firmware on an Optiarc 5540 drive or vice versa. This will NOT work.

Va multumesc anticipat :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate