Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

upgrade pentru viitor

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Poponici

Poponici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 08.11.2006
as dori sa smulg o parere de la voi. am un 8800 gts , e6750 si pe viitor as prefera sa-mi iau o placa de baza in SLI , cu suport mem 1066mhz , si inca o placa 8800gts 320mb + ceva memorii. ar fi mai avantajos sa mai iau un 8800 sa le tin in sli decat sa pun o placa gf de generatie viitoare?

#2
cmc7

cmc7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.07.2007

View PostPoponici, on Aug 26 2007, 16:22, said:

as dori sa smulg o parere de la voi. am un 8800 gts , e6750 si pe viitor as prefera sa-mi iau o placa de baza in SLI , cu suport mem 1066mhz , si inca o placa 8800gts 320mb + ceva memorii. ar fi mai avantajos sa mai iau un 8800 sa le tin in sli decat sa pun o placa gf de generatie viitoare?

sli nu prea merita,mai asteapta pana apare seria 9xxx de la nVidia

#3
ra2van

ra2van

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 20.08.2007
eu zic ca nu are rost sa mai bagi atatea milioane in memorii placi de baza etc...poti trai si cu un 8800 ...dak vrei mai astepti nuj ceva timp pana apare seria 9000 care am inteles ca cele mai scumpe placi o sa fie cam 650 de dolarei dar niste monstrii cu vreo 512 chiar 1 gb la memorie ...vreo 256 de bit ....deh acu faci cum vrei ;)

Edited by ra2van, 26 August 2007 - 15:36.


#4
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006

View PostPoponici, on Aug 26 2007, 16:22, said:

am un 8800 gts , e6750 si pe viitor as prefera...
Viitor? ce inseamna la tine viitor? pai cu sistemul ala o sa treaca si seria 9xxx peste tine si nu o sa te poti plange ca nu ai putut sa joci orice. Eventual o sa mai scazi detalii la cine-stie-ce jocuri flamande de resurse la un moment dat.
Chiar, ce memorii ai acum?

#5
Poponici

Poponici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 08.11.2006
2gb a-data 800mhz
ma bate gandu sa las pc-u asa cum e si sa imi iau un xbox , fiindumi frica ce vad ca se intampla cu unele jocuri care au aparut si nu se pot crackui

Edited by Poponici, 27 August 2007 - 20:17.


#6
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006

View PostPoponici, on Aug 27 2007, 21:16, said:

2gb a-data 800mhz
ma bate gandu sa las pc-u asa cum e si sa imi iau un xbox , fiindumi frica ce vad ca se intampla cu unele jocuri care au aparut si nu se pot crackui
Pai si crezi ca se pot c..kui cele de Xbox mai bine? intreb si eu...
Oricum raman la parerea ca stai bine cu sistemul deocamdata.. anu asta baga banii in altceva, nu in calculator.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate