Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 

Convorbiri ieftine cu US

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Sunt nevoit sa vorbesc destul de des in US (pe mobil).As vrea sa-mi spuneti ce variante am sa vorbesc mai ieftin!
Multumesc!

#2
hotm

hotm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 28.06.2005
Nu vreau sa fac nici un fel de reclama, insa eu folosesc de ceva vreme >0318.110.000
Apoi formez numarul din Canada al prietenarilor,  iar taxarea este la fel ca la "Alti provideri de telefonie fixa" ; de ex daca sun din RDS ma taxeaza cu 0.2eurocenti/min ; iar din RTLC cam 0.46 eurocenti / min
Este aceesai firma care a lansat serviciul fax2mail
Ceva asemanator au avut si cei de la Telefonip, insa au renuntat la acel serviciu!

Bafta

#3
vark75

vark75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 22.07.2006
vezi si tu ofertele unor provideri nord americani de voip cum ar fi Broadvoice, Teliax, Inphonex. platesti un abonament lunar destul de micut(in special la Broadvoice)si poti suna oriunde in US. de fapt, abonamentele cam sunt special facute mai mult pentru convorbiri in US si Canada.

#4
ZapperBH

ZapperBH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,449
  • Înscris: 20.10.2004
Eu folosesc yahoo si merge foarte bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate