Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 

Belea cu un cd-player pe Dacia

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
Boxele is tot sony xplod, de 75 paca, dar oricum nu duc cdplayeru la maxim. Da eu am si tun de bas, :yeah baby  pus direct pe cas, si ala mananca mult cred. Tre sa iau si staie dar cand mai fac rost de bani:) ma gandesc ca de la asta

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
de cat timp ai bateria? ai putea incerca intai sa-i faci legaturile cum am zis eu, dupa aia vezi daca mai face figuri! ce e asa greu?
daca nu vrei sa dai 200k pe cabluri, poti sa dai 1mil juma' pe baterie sa vezi cum face la urma :drac:

#21
DeVil

DeVil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 17.06.2003
verifica tot traseul firului de + care pleaca de la baterie (ala mai subtire), adica toti papucii, imbinarile dintre ele, etc... un contact imperfect atrage dupa sine o cadere de tensiune cu atat mai mare cu cat curentul e mai mare (adica multi consumatori)
     eu am avut probleme cu firul ala chiar la legatura la borna.....se inchidea casetofonul si cand semnalizam :(

#22
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
Acuma ma duc sa ma ocup de masina. Azi dim nu am avut timp ca am dat atestat la engleza si am luat 10:) Am plekat la cumparaturi acuma si va spun rezultatele. Mersi mult de tot

#23
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
Da domnule. Acuma am intrat in casa murdar din cap pana in picioare dar mandru de mine. Am reusit. Merge super, nu se mai intrerupe, nu mai face fitze etc
totul este opk
mersi mult pentru tot

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
pentru putin ;)

#25
georges14

georges14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 02.03.2004
MA BUCUR CA-TI MERGE ;ola;

#26
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,969
  • Înscris: 17.10.2003
Bine, bine, dar ce a avut? contact imperfect sau i-ai cumparat siguranta?

#27
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
a tras cablurile direct din baterie ;)

#28
georges14

georges14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 02.03.2004
Cred ca facea punte cu farurile :confused:

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
sportul favorit al romanului INCA mai este datul cu parerea+ vorbitul in necunostiinta de cauza :ciocan:

#30
morpheusdj

morpheusdj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,036
  • Înscris: 21.05.2004
In continuare merge super fain. Nu mai am deloc probleme. De facut masa cu farurile nu credca facea pt ca asa nu ar fi mers nici casu nici farurile deloc. Oricum, acuma is multumit. Da totusi e dacie, si orice i-as face eu, tot mai face nzuri, se mai ineaca etc. :ciocan:  Dar daca nu este bani de altceva:) Macar is incepator si daca fac vreo prostie nu plang dupa o caruta de bani:) Mersi la toti inca o data, m-ati scos din belea si eventual de o sapguta de cateva sute de mii pe la vre-un mecanic auto care mai gasea el si alte ,,defecte,, si ma golea de bani. :drac:

#31
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
acum nu trebuie decat sa te prezinti pe forum cu o bere pt fecare :drac:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate