Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

LG 204WT SF - probleme cu piciorul de sustinere

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
turaboss

turaboss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 24.07.2007
De aprox o luna am un monitor LG 204WT SF. Nu am ce sa-i reprosez din punctul de vedere al calitatii imaginii, unghiurilor de vizibilitate sau a timpilor de raspuns.
In schimb am o problema care ma seaca: piciorul de sustinere al monitorului este cam fragil... nush parca cateodata mi se pare ca parca ar fi facut pentru un monitor de 17-19 inchi.
Ideea este ca monitorul se cam zgaltaie la orice miscare mai fortzoasa in jurul biroului iar in momentul in care vreau sa inclin monitorul, il inclin cu dificultate, nu are o cursa continua ci una sacadata neputand sa-l pozitionez cum doresc.
intrebare: aveti idee dc se poate repara aceasta problema, sau eventual niste sugestii pentru ameliorarea ei?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate