Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...
 Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit

Megalopolis (2024)
 Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...
 instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 

N73

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.931
  • Înscris: 04.09.2006
Vreau sa-mi schimb E50 si sa-mi iau alt SmartPhone. Prima data am vrut sa-mi iau Nokia 5700 apoi Nokia 6120 dar asta-s modele noi si nu prea avem experienta cu ele. Pana la urma m-am hotarat asupra lui N73 care mi se pare OK...marimea ecranului...camera...si stereo...etc. DECI DACA NU SUNTE-TI DE ACORD CU MINE VA ROG CONTRAZICETI-MA SI SPUNETI-MI CE SA ALEG. Cerintele mele : Ecranul cat de cat mare (peste 2- 2,2 inch) camera buna (cam 2 MP sau 3,2 MP) si un sunet cat de cat clar. Sper sa nu imi bateti capul ca nu am postat unde trebuie...in ultima vreme au fost multe topicuri de acest gen. Se poate lua in calcul si 6120 Classic?

Editat de sebastian98, 23 iulie 2007 - 21:03.


#2
Curcubitaceu

Curcubitaceu

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.306
  • Înscris: 22.06.2007

Vizualizare mesajsebastian98, pe Jul 23 2007, 22:00, a scris:

Prima data am vrut sa-mi iau Nokia 5700 apoi Nokia 6120 dar asta-s modele noi si nu prea avem experienta cu ele.
Si N73 tot model nou e, este acelasi ca meniu cu E50, 5700 sau 6120. Un motiv pentru care ti-ai putea schimba telefonul ar fi camera foto... in rest, N73 nu se deosebeste prea mult de actualul tau E50.Te sfatuiesc sa-ti iei o camera foto daca vrei poze.  (PS: poate iti iei telefon o data sau ce ti-oi lua ca pe mine m-ai tampit deja cu sfaturile ^_^)

#3
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.931
  • Înscris: 04.09.2006

Vizualizare mesajCurcubitaceu, pe Jul 23 2007, 22:06, a scris:

Si N73 tot model nou e, este acelasi ca meniu cu E50, 5700 sau 6120. Un motiv pentru care ti-ai putea schimba telefonul ar fi camera foto... in rest, N73 nu se deosebeste prea mult de actualul tau E50.Te sfatuiesc sa-ti iei o camera foto daca vrei poze.  (PS: poate iti iei telefon o data sau ce ti-oi lua ca pe mine m-ai tampit deja cu sfaturile ^_^)
Gata frate tac! Dar totusi...poate altcineva ma mai sfatuieste.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate