Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

achizitionare dvdplayer hd

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Nu stiu de ce dar sunt sigur ca Nea Prigoana pregateste o surpriza cu un player mkv intre doua divorturi.
Parca vad ca pe la craciun apare un E-BODA care stie mkv-uri.
Daca este baiat destept si cere sfatul unor profesionisti (MTZ de exemplu) mai mult ca sigur ca iese ceva.

PS Tot urmaresc ce spune MTZ poate, poate.........

#38
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Din cate "simt" eu e posibil sa fie gata abia de sarbatori daca va fi si atunci. :(
Din partea mea se pot obtine poate numai sfaturi pentru ca acest tip de playere au cu totul alt firmware la care nu ma pricep. Asa ca, sa nu va asteptati la modificari de firmware pentru asemenea playere by Mtz.

enjoy,
Mtz

Edited by Mtz, 06 November 2007 - 10:45.


#39
calin2k

calin2k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 01.01.2004

 Mtz, on Nov 6 2007, 10:44, said:

Din partea mea se pot obtine poate numai sfaturi pentru ca acest tip de playere au cu totul alt firmware la care nu ma pricep.

ce parere ai de playerele "tvix" ?

#40
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Nu pot spune decat o parere citind threadul despre tvix. Ca sa iti formezi si tu o parere, citeste respectivul thread. Odata ce nu am un asemenea aparat nu ma pot pronunta ca posesor.

enjoy,
Mtz

#41
calin2k

calin2k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 01.01.2004

 Mtz, on Jul 5 2007, 13:34, said:

Playerul care sa redea mkv HD este in lucru la noi in tara de cateva luni si am preconizat ca apare prin iulie-august. Cand va apare cu exactitate nu stiu, dar sunt destul de sigur ca va apare acest player, care va reda totodata si subtitrarile pentru fisierele mkv respective. Mai multe detalii nu pot da.

enjoy,
Mtz

Mtz: ceva noutati mai noi  :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate