Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...
 Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...
 Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...
 

:worthy: Am o problema cu sound-ul! :worthy:

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Samhain

Samhain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.07.2007
Acum 2 ani am cumparat un pc de la packard bell, am avut norocul sa mi se arda placa de baza acum 3 sapt ji am fost obligat sa-mi cumpar alta. Problema mea e k acum programul de restor de la packard bell nu imi mai recunoajte sistemul ji placa audio inegrata pe placa asta nou nu o recunoajte sistemul. Ce trebuie sa fac? Si apropo nu mi-au dat nici un cd la placa  :cursing:

#2
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,500
  • Înscris: 08.12.2006
Încearcă să dai niște amănunte (ce placă de bază de exemplu, dacă nu știi ce tip de placă audio) în românește...

#3
Samhain

Samhain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.07.2007

View Postantinari, on Jul 3 2007, 13:34, said:

Încearcă să dai niște amănunte (ce placă de bază de exemplu, dacă nu știi ce tip de placă audio) în românește...
6-quad p35-dq6 Ultra durable

#4
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,500
  • Înscris: 08.12.2006
Încearcă cu astea

#5
Samhain

Samhain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.07.2007

View Postantinari, on Jul 3 2007, 15:15, said:

Încearcă cu astea
ar fi frumos dak problema era asa simpla. am incercat sa le instalez dar nici un rezultat...nu trec de win\xp test si nu imi afijeaza nimic la drivere audio ji a-2-a oara mia afisat eroare k nu poate fi scris pe HD :confuzzled:

#6
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,500
  • Înscris: 08.12.2006
Instalează un WindowsXP, nu restore-ul, și vezi dacă merge. Și unde spune că n-a trecut nu știu ce test apasă pe Continue anyway. Fără frică. Testul ăla n-are vreo relevanță.

#7
Samhain

Samhain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.07.2007

View Postantinari, on Jul 3 2007, 17:17, said:

Instalează un WindowsXP, nu restore-ul, și vezi dacă merge. Și unde spune că n-a trecut nu știu ce test apasă pe Continue anyway. Fără frică. Testul ăla n-are vreo relevanță.
ms pt sfat. nu am win\xp original ji nu pot instala unu spart o sa-mi cumpar vista ^_^

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate