Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Seara Campionilor

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Casual

Casual

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 14.11.2003
Ce ziceti de meciul organizat de Gica Popescu ?

La asa preturi (200 000 la peluza) nu stiu cati vor merge ...

Mai multe detalii la http://searacampionilor.ro/

#2
2Fst4U

2Fst4U

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 03.11.2003
Chiar vine Ronaldo?

#3
Casual

Casual

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 14.11.2003
Nu prea cred.

Urmatorii au confirmat ca vin: Hristo Stoicikov, Carlos Valderrama, Taffarel, Emerson, Gustavo Poyet, Walter Samuel, Albert Ferrer, Guillermo Amor, Emre, Damiano Tommasi și Antonio Cassano

#4
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Oricum vom avea ce vedea.

Pretul pleaca de la 200.000 lei, dar sunt sigur ca tribunele vor fi pline, pentru ca vor veni oameni din toata tara.

#5
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
meltean mai mare ca ganea nu cred ca exista...daca ar fi asa eficient si in meciurile oficiale nu am mai fi unde suntem

#6
gaesti

gaesti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 03.09.2002
a fost cam un fel de nika...seara asta...maxim 20 mii spectatori , si jumate intrati cand s-au deschis portile....slabut si spectacolul....invitatii...un sfert din cei anuntati oficial

#7
hyde

hyde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 28.01.2004
mie cel mai mult mi-a displacut felul in care a jucat nationala... nici bine, nici pentru spectacol... Rat si Ov. Petre (ca sa nu mai zic de Alexa) jucau de ziceai ca depinde soarta lor de meciul asta...
nu stu, eu credeam ca o sa vedem pase cu calcaiul si tot felul de de-asta... dar dela nationala decat Plesan si Danciulescu au mai incercat cate ceva...

#8
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
A fost mai interesant gala Hagi, unde sunt mai multi bani vine si mai multa lume, si de calitate !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate