Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

OADSR..d-na bran

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
krissa13

krissa13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.06.2007
salutare. caut de ceva un forum pt ase-isti..bine ca l-am gasit. vreau si eu sa intreb pe cei din anul II, III de la Management-administratie publica(daca sunt:) ) cam ce subiecte da d-na bran la geografie?presupun ca unii stiu despre ce vb. eu sunt la adm publica anul I (hm, nu e tocmai ce mai buna alegere insa..eram mici si prosti in a 12-a, nu recomand fac apropo..decat daca vreti sa deveniti functionarasi). OADSR-ul se zvoneste a fi unul dintre examenele cele mai dificile..sau asa am auzit si noi.ideea e ca exista o carte..dar are 500 de pag :( clar nu poti sa inveti in 2 zile ca la alte materii..si oricum, e si profa destul de pretentioasa, da subiectele din alea cu "ce ar zice columb urmasilor sai despre poluarea din Moldova?" etc etc.so pls help if u can, in any case, poate va amintiti vreun subiect.ms mult.

#2
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
nu e cazul sa postezi de 7 ori ! vezi ca chiar mia jos e un thread numai pentru aseisti ! plus c-ai putea sa te informezi asa la sursa !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate