Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Diaconescu a mutat OTV în sediu nou.

- - - - -
  • Please log in to reply
183 replies to this topic

#37
pikayo

pikayo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.05.2007
Transmisia tot nasoala este cu tot cu aparatura lor noua si cu ultra ,supra ,mega platoul de 12 m inaltime :)). ( Oribil se vede :( )

#38
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
oribil este putin spus. SE VEDE EXECRABIL!

#39
soreen20

soreen20

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 556
  • Înscris: 17.09.2005
Voi chiar va uitati pe Otv?

#40
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Posta_d_y, on 20th July 2009, 08:29, said:

oribil este putin spus. SE VEDE EXECRABIL!

Pai ce operator de cablu ai ?

#41
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
RCS-RDS. ADICA IL VAD DIRECT DE LA MAMA LUI DE UPLINK

soreen20

PRIVESTE otv-ul, Priveste otv-ul!! :D

#42
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
Daca tot atita il dati cu ou si otet pe Dan Diaconescu atunci de ce va uitati la el, de ce va uitati la otv, atita vreme cat egzista alte zeci , sute de canale tv?!Am mai vrut sa scriu ceva da uite nu scriu sa nu va plageti ca va molestez dar cred ca vi se potriveste piesa aia a lui Ciuraru cu timpul.... :)

#43
c0re

c0re

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 06.02.2008
am aflat si eu de pe net ca diaconescu se muta in noul sediu...ce se mai lauda cu tehnologia pe care o are acolo, sute de mii de euro, milioande de euro...si cand dau aseara sa vad si eu ce poate acea tehnologie am ramas surprins sa vad aceeasi imagine proasta, incetosata ,pot sa spun ca nu ma asteptam, chiar si un post local se vede mai bine decat otv-ul si cand te gandesti cat de mult se laudau cu tehnica lor...

#44
marius_tm

marius_tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 12.06.2009

View Postc0re, on 20th July 2009, 16:45, said:

am aflat si eu de pe net ca diaconescu se muta in noul sediu...ce se mai lauda cu tehnologia pe care o are acolo, sute de mii de euro, milioande de euro...si cand dau aseara sa vad si eu ce poate acea tehnologie am ramas surprins sa vad aceeasi imagine proasta, incetosata ,pot sa spun ca nu ma asteptam, chiar si un post local se vede mai bine decat otv-ul si cand te gandesti cat de mult se laudau cu tehnica lor...

multi se lauda cu tehnica lor.....dar putin o cunosc cu adevarat..!!

#45
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 24.06.2009

View Postdoktorofsat, on 20th July 2009, 16:39, said:

Daca tot atita il dati cu ou si otet pe Dan Diaconescu atunci de ce va uitati la el, de ce va uitati la otv, atita vreme cat egzista alte zeci , sute de canale tv?!Am mai vrut sa scriu ceva da uite nu scriu sa nu va plageti ca va molestez dar cred ca vi se potriveste piesa aia a lui Ciuraru cu timpul.... :)

Pentru ca nu mai poti vedea absolut nimic pe cablu in zilele noastre , de aia ! Iar romanul e nevoit sa se uite la tot ce-i sare in ochi.

#46
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
Azi noapte am vazut, la OTV (cred ca nu era sigla, dar banuiesc ca Otv era) un film surprinzator pentru postul amintit. Este vorba de Mists of Avalon, un film foarte bun cu mult peste filmul difuzat aseara de Pro tv, Antena 1 sau orice alt post cu pretentii. FIlmul nu a fost intrerupt de publicitate. Sa inteleg ca doreste Diaconescu sa schimbe radical Otv-ul?? Oricum e binevenita aceasta intentie, sa speram ca nu va mai promova toate nulitatile care vor sa devina vedete peste noapte.

#47
andrei20009

andrei20009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.07.2009

View PostSilviudeep, on 29th July 2009, 15:01, said:

Azi noapte am vazut, la OTV (cred ca nu era sigla, dar banuiesc ca Otv era) un film surprinzator pentru postul amintit. Este vorba de Mists of Avalon, un film foarte bun cu mult peste filmul difuzat aseara de Pro tv, Antena 1 sau orice alt post cu pretentii. FIlmul nu a fost intrerupt de publicitate. Sa inteleg ca doreste Diaconescu sa schimbe radical Otv-ul?? Oricum e binevenita aceasta intentie, sa speram ca nu va mai promova toate nulitatile care vor sa devina vedete peste noapte.
IMPOSIBIL...

0TV nu cumpara drepturi pentru filme si nu prea cred ca o sa vad 0TV ca o televiziune "generalista" precum ProTV, Antena 1, etc. Tot cu manelarii, urleturi, scandaluri, tot cu acceasi prostie o sa ramana pana il desfiinteaza CNA-ul. :)

#48
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
ce anume e imposibil? acel film chiar a fost pe otv in noaptea precedenta! diaconescu a cumparat un pachet de filme si le va difuza nu stiu cand si cum, conform declaratiilor sale. informati-va si apoi scrieti prostii!

#49
andrei20009

andrei20009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.07.2009

View Postcretacic, on 29th July 2009, 15:37, said:

ce anume e imposibil? acel film chiar a fost pe otv in noaptea precedenta! diaconescu a cumparat un pachet de filme si le va difuza nu stiu cand si cum, conform declaratiilor sale. informati-va si apoi scrieti prostii!
Spunem la ce ora a fost filmul si de unde stii ca Diaconescu a cumparat un pachet de filme?

#50
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005
Da confirm si eu ca a fost acel film si da intradevar intruna din emisiunile sale Diaconescu a afirmat ca a cumparat cateva sute (nu ami tine minte parca 250 asa ceva oricum) de filme americane si mai urmeaza sa mai cumpere.
Acum eu as avea o alta intrebare avand in vedere ca OTV emite pe satelit NECODAT cum e posibil ca el sa difuzeze acele filme?

Si da intradevar incepe sa se confirme ceea ce Diaconescu tot spune ca face da nimeni nu il crede, prima a fost cu seper emisiunea si uite ca sa adeverit "100% adevarat" a mai spus ca cumpara filme, drept dovada ultimele posturi in acest topic, si mai urmeaza dar toate la timpul lor.

P.S. mentionez ca nu sant un fan al OTV-ului din cand in cand la TV-ul deschis sa adorm mai repede, si inca ceva INCA E SINGURUL POST TV UNDE NU SE APLICA CENZURA.

Edited by danielavram, 31 July 2009 - 01:09.


#51
ruan

ruan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 19.09.2006
nu se aplica cenzura la prostie, incultura si ce mai vreti voi
e valabil si pentru celelalte televiziuni nu numai la zero tv

#52
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005

View Postruan, on 31st July 2009, 02:15, said:

nu se aplica cenzura la prostie, incultura si ce mai vreti voi
e valabil si pentru celelalte televiziuni nu numai la zero tv


Am si eu o intrebare si asta o pun ca simplu cetatean al acestei tari, oare in alte tari pe care uni le numesc civilizate nu exista posturi de televiziune similare cu OTV? oare in America, in italia, in Franta, in Anglia? chiar nu exista, oare in alte tari nu se promoveaza incultura, prostia? oare dece absolut tot ce se intampla in tara asta nu e bun si in tarile mai sus mentionate curge numai lapte si miere? nu stiu dece dar am impresia ca in viziunea unora nimic nu e bun in tara asta doar pentru ca ea se numeste Romania. Va asigur eu ca daca ati trai cativa ani intro tara asa numita civilizata sigur ati intalni lucruri similare cu cele din Romania si poate ca ati spune la fel.

Edited by danielavram, 31 July 2009 - 01:25.


#53
andrei20009

andrei20009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.07.2009

View Postdanielavram, on 30th July 2009, 17:06, said:

Da confirm si eu ca a fost acel film si da intradevar intruna din emisiunile sale Diaconescu a afirmat ca a cumparat cateva sute (nu ami tine minte parca 250 asa ceva oricum) de filme americane si mai urmeaza sa mai cumpere.
Acum eu as avea o alta intrebare avand in vedere ca OTV emite pe satelit NECODAT cum e posibil ca el sa difuzeze acele filme?

Si da intradevar incepe sa se confirme ceea ce Diaconescu tot spune ca face da nimeni nu il crede, prima a fost cu seper emisiunea si uite ca sa adeverit "100% adevarat" a mai spus ca cumpara filme, drept dovada ultimele posturi in acest topic, si mai urmeaza dar toate la timpul lor.

P.S. mentionez ca nu sant un fan al OTV-ului din cand in cand la TV-ul deschis sa adorm mai repede, si inca ceva INCA E SINGURUL POST TV UNDE NU SE APLICA CENZURA.
Hmmmm interesant. Oare a cumparat licenta pentru toate teriitorile pentru ca OTV e distribuit si in afara Romaniei.

In sfarsit Diaconescu a facut un lucru bun cu banii aia ai lui...

View Postruan, on 30th July 2009, 17:15, said:

nu se aplica cenzura la prostie, incultura si ce mai vreti voi
e valabil si pentru celelalte televiziuni nu numai la zero tv
Genul de om care se culca/trezeste imediat cu Parazitii. Cu toti ziceti Fuck Romania, da Romania nu va facut nimic din cate stiu eu. Draga, tu crezi ca in Romania e prostie? Exista si in America unde canalul Fox a copiat PRO TV cu "Dansez pentru tine". Si sa stii ca Americani sunt facuti prosti, nu numai romanii. Astia nici nu stiu sa faca diferente dintre cuvintele there si their. Dar lasa ca pentru voi era de 1000000000000000000000000000 de ori mai bine daca va-ti fi nascut in Africa unde aia nici macar nu au bani s-a isi ia o paine. Daca va nasteati in Africa si veneati in Romania atuncea ziceati "Multumescccccccc Dumnezeule ca am scapat de saracia aia!" Cu toti ziceti "Romania e de cacat, Romania cea mai urata tara, f** pe Romania", inainte s-a ziceti si voi alea, analizati si alte tari. Luati spre exemplu Moldova, aia nici macar nu au 10 canale tv de alea lor. Nici Moldova 2(doar Moldova 1 - televiziunea publica). Cominismul e la putere acolo. Voi cred ca nici macar nu mai stiti cand era comunismul la putere. Erau nspee mii de cozi - aia doar pentru a avea o paine. Fuck Romania... uite astia care ziceti asta chiar representati tara voastra pe care voi o considerati de cacat. Voi nu ar mai trebui s-a va bateti asa joc de tara voastra... sa stiti ca oamenii aici ar da sa vina inapoi in Romania... dar nu definitv, asa... ca sa isi mai vada si ei tara, s-a manance si ei ceva romanesc, o ciorba, mamaliga, etc. Si uite ca nu au posibilatatea aia. De ce? Pentru ca bilete din America in RO sunt scumpe(parerea mea). Va asigur ca pentru voi care ziceti Fuck Romania... nici macar nu stiti ce ziceti..... :(

Multumesc si rog moderatorul sa nu stearga acest post. :)

#54
blu_theo

blu_theo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 25.04.2006
ok,tot postul tau e oarecum idiot...dar la chestia asta era sa cad de pe scaun( de ras,evident)

View Postandrei20009, on 31st July 2009, 09:54, said:

Exista si in America unde canalul Fox a copiat PRO TV cu "Dansez pentru tine".

spune-mi,urmaresti OTV zilnic?nu de alta,dar pari genul

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate