Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Tenis de camp - Amatori

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#55
kLv

kLv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.10.2007
CAUT jucator/jucatoare de TENIS (amator/pro) in BRASOV. care e interesat add pe id klvme ! mersi !

#56
Floricelu71

Floricelu71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.01.2004
Merci Tudore,

M-am inscris!


View Posttudormocuta, on Feb 3 2009, 16:39, said:

Salut tuturor amatorilor de tenis din Romania !

Daca va place revista Tenis Partener si daca sunteti interesati de competitii de tenis dedicate voua, amatorilor de tenis, indiferent de varsta, sex sau nivel de joc, va invit sa intrati pe http://bcr.tenispartener.ro - site-ul oficial al circuitului BCR Tenis Partener. Aici puteti sa va familiarizati cu un sistem unic in Romania prin care puteti sa va transformati meciurile amicale in meciuri cu miza si sa participati la turnee in toata tara, organizate pe niveluri de joc.

Pe scurt, aveti 3 optiuni de a intra in circuit. Odata ce ati intrat, va puteti autoevalua nivelul de joc urmarind filmele de pe site si citind instructiunile. Apoi, tot ce aveti de facut este sa jucati tenis ... la inceput cu cei din regiunea voastra si apoi chiar sa participati la turnee unde puteti castiga numeroase premii oferite de sponsori !!

Meciuri frumoase!!


#57
pakatosu

pakatosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 22.01.2002

View PostFloricelu71, on Feb 7 2009, 11:02, said:

Merci Tudore,

M-am inscris!


M-am inscris si eu in BCR Tenis Partener - cred ca sunt deja vreo 300 de jucatori..
asa ca va astept la meciuri (insa doar pe cei de nivel 5 :D)

#58
Floricelu71

Floricelu71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.01.2004
Aha, vrei sa castigi puncte usor, de aceea te-ai bagat doar la 5!!!
:madanimated:

#59
pakatosu

pakatosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 22.01.2002

View PostFloricelu71, on Feb 18 2009, 16:11, said:

Aha, vrei sa castigi puncte usor, de aceea te-ai bagat doar la 5!!!
:madanimated:

Nope.. asta e nivelul meu de joc, n-ar fi avut rost sa ma pun la un nivel mai mare (de exemplu 7) si sa pierd meciurile cu jucatori de nivel 7.
Mai ales ca eu daca sunt de nivel 7 si castig un meci cu un jucator de nivel inferior castig doar 5 puncte insa daca am batut un jucator de nivelul
la care m-am evaluat castig 20 de puncte.

Si in fond interesul meu este sa joc meciuri echilibrate.. pentru ca nu e nici o satisfactie sa castigi fara drept de apel sau sa te incinga cineva cu 6-1 6-0 :D

#60
Floricelu71

Floricelu71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.01.2004
Hai ca am glumit.
Ideea e ca nu te cred ca esti de 5. Atata tot.
Poate nu esti de 7 dar esti de 6!

#61
bughitza

bughitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 22.08.2007
M-am bagat si eu in Tenis Partener. Tot de nivelul 5. Dar doamna de acolo mi-a zis ca pe 12 martie dau comanda de carduri si mi-a zis ca ar fi vreo 600-700 de bucati, deci se pare ca vor fi multi jucatori in circuit. Pana una alta, hai sa facem un meci. Eu sunt slabut, dau mingea peste fileu si alerg :) Oricum, weekend-ul asta nu pot, dar de saptamana viitoare incolo as putea. Eu stau in sectorul 6, cred ca ne putem gasi pe la Crangasi un teren.

#62
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
maine imi iau si eu cardul...mare avantaje nu cred c-o sa avem...atat ca o sa simtim si mai mult competitia :D

floricelu...tu la ce nivel te-ai pus? nu de alta...dar vreau sa stiu si eu cam de ce nivel sunt...eu as zice un 6:50..sunt modista?  :rolleyes:

#63
pakatosu

pakatosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 22.01.2002
Azi mi-am luat cardul de la sediu.. e.. albastru :)
La capitolul avantaje stiu ca ai discounturi la magazinele Wilson, la anumite hoteluri si parca mai erau cateva dar nu-mi aduc acum aminte.

#64
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Eu cred ca is de nivel 9-10 ... numai ca tre sa imi recapat conditia fizica :(

#65
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007

View Postpakatosu, on Mar 16 2009, 17:40, said:

Azi mi-am luat cardul de la sediu.. e.. albastru :)
La capitolul avantaje stiu ca ai discounturi la magazinele Wilson, la anumite hoteluri si parca mai erau cateva dar nu-mi aduc acum aminte.

eu n-am ajuns sa mi-l iau :D ..luni sigur

pai atunci..ne vedem pe teren


@fishhh ...esti modist  :P

#66
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008

View Postalina85, on Mar 21 2009, 12:13, said:

eu n-am ajuns sa mi-l iau :D ..luni sigur

pai atunci..ne vedem pe teren


@fishhh ...esti modist  :P
Nu ca sunt modest da asa îi , cred:)) .... am fkt tenis de per cca.8 ani si am ajuns pana pe locu 50-40 pe tara , nu stiu ce am avut in cap de m-am lasat X(

#67
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007

View PostFishhh, on Mar 21 2009, 15:56, said:

Nu ca sunt modest da asa îi , cred:)) .... am fkt tenis de per cca.8 ani si am ajuns pana pe locu 50-40 pe tara , nu stiu ce am avut in cap de m-am lasat X(

nu e timpul pierdut...zic eu...daca stai bine cu sanatatea si iti doresti f mult poti sa reincepi

pana una alta eu visez cum joc pe rod laver arena  :lol: :lol:

#68
bogdanrmunteanu

bogdanrmunteanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.03.2002

View Postbughitza, on Mar 12 2009, 16:05, said:

M-am bagat si eu in Tenis Partener. Tot de nivelul 5. Dar doamna de acolo mi-a zis ca pe 12 martie dau comanda de carduri si mi-a zis ca ar fi vreo 600-700 de bucati, deci se pare ca vor fi multi jucatori in circuit. Pana una alta, hai sa facem un meci. Eu sunt slabut, dau mingea peste fileu si alerg :) Oricum, weekend-ul asta nu pot, dar de saptamana viitoare incolo as putea. Eu stau in sectorul 6, cred ca ne putem gasi pe la Crangasi un teren.
Hop si eu - proaspat inscris la http://bcr.tenispartener.ro/, undeva intre nota 6 si 7. Sunt Caut adversar in sectorul 3 - se inscrie cineva?

#69
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
si eu m-am inscris, nivel 6....am un meci jucat care a fost infrangere...insa cei din urma vor fi cei dintai  :D

#70
nalsy

nalsy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2009
Sal all,asa dori sa cunosc si eu un partener de tenis,sa fie cat de cat bunicel sa stie sa loveasca binisor mingea.Eu m-am uitat la filmuletele de prezentare de pe BCR tenis partener si ma cam situez pe nivelul 7 poate si mai sus dar tre sa mai imi dau drumul la joc nu am mai jucat cam de mult. Ptr detalii,Mail:[email protected]

#71
pakatosu

pakatosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 22.01.2002

View Postnalsy, on Apr 8 2009, 00:48, said:

Sal all,asa dori sa cunosc si eu un partener de tenis,sa fie cat de cat bunicel sa stie sa loveasca binisor mingea.Eu m-am uitat la filmuletele de prezentare de pe BCR tenis partener si ma cam situez pe nivelul 7 poate si mai sus dar tre sa mai imi dau drumul la joc nu am mai jucat cam de mult. Ptr detalii,Mail:[email protected]

De ce nu te inscri in circuit? E mai usor sa gasesti acolo jucatori cu care sa joci.. Eu am deja vreo 5 invitatii dar din pacate n-am avut timp sa le onorez.

PS: S-au deschis si turneele cu putin noroc ma duc la cel de pe 1mai din Bucuresti - macar pentru prosopu gratis :D

#72
FanSte

FanSte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 11.09.2007
Ce terenuri de tenis stiti prin Bucuresti si pe la ce preturi?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate