Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Tenis de camp - Amatori

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#73
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007

View PostFanSte, on Apr 12 2009, 12:50, said:

Ce terenuri de tenis stiti prin Bucuresti si pe la ce preturi?


in buc sunt multe posibilitati...da un mic search pe google si-ai sa gasesti terenuri in fiecare sector

aseara am fost pe niste terenuri pe zgura din spate la politehnica...25 ron/h insa am nimerit un bou de administrator care ne-a lasat pe noi sa ne curatam terenul  -_-  ca doar nah....traim in romanica

#74
cami_dr

cami_dr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.05.2009
Buna,
Caut  partener/a de tenis de camp pentru cluj?Sunt jucatoare de tenis de ceva ani buni.
Scrie-ti pe adresa [email protected] sau YM.

Edited by cami_dr, 06 May 2009 - 07:38.


#75
bitza07

bitza07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.05.2009
Salut. Caut partener sau partenera pentru meciuri amicale. Sunt din bucuresti si de preferinta daca ar fi cineva din cartierul militari... eu de obicei merg in moghioros... sunt amator si foarte de curand m-am atasat de acest sport. Daca se ofera cineva id-ul meu este : [email protected] .. Va astept cu un add!

#76
mac_ferris

mac_ferris

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 30.06.2008
Caut partener tenis Bucuresti - de preferinta zona Titan- Stadionul National.Ca nivel - am facut tenis vreo 3 ani de zile, si am jucat cam de 1-2 ori pe luna dupa aceea.
Mail- [email protected]

#77
mac_ferris

mac_ferris

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 30.06.2008
M-am autoevaluat la nivelul 7 la bcr tenis partner.
Astept sa imi emita cardul - la voi cat a durat?

#78
CBb

CBb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 02.06.2009
O singura fraza spun, si ma culc. Stephane Robert e cel mai prost tenismen din cati am vazut. Noapte buna

#79
end-er

end-er

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 29.06.2005
Salutare, sunt din Iasi si tocmai m-am inscris in circuit la nivelul 7. Daca e cineva amator pentru o partida, de preferat in Iasi, astept un semn la [email protected]. Spor la joaca :)

#80
samesong

samesong

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.06.2011
Salut colegi, sunt un mare fan al acestui sport. Mi-ar place sa il joc zilnic, daca mi-ar permite locul de munca. Avand in vedere ca tara asta este antisport imi este foarte greu sa gasesc pe cineva dispus sa faca putin efort fizic, ca sa nu mai vorbesc de un meci de tenis. Eu sunt din Sibiu si caut un partener de joc. Nivelul meu, pe o scara de la 1 la 10, este undeva la 6, dar compensez prin pofta de joc. Daca exista jucatori/jucatoare care au nevoie de un partener de joc, ma puteti contacta aici: [email protected]

#81
cristy21steaua

cristy21steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 30.06.2008

View Postsamesong, on 9th June 2011, 18:10, said:

Salut colegi, sunt un mare fan al acestui sport. Mi-ar place sa il joc zilnic, daca mi-ar permite locul de munca. Avand in vedere ca tara asta este antisport imi este foarte greu sa gasesc pe cineva dispus sa faca putin efort fizic, ca sa nu mai vorbesc de un meci de tenis. Eu sunt din Sibiu si caut un partener de joc. Nivelul meu, pe o scara de la 1 la 10, este undeva la 6, dar compensez prin pofta de joc. Daca exista jucatori/jucatoare care au nevoie de un partener de joc, ma puteti contacta aici: [email protected]

De ce nu incerci sa te inscri in circuitul BCR Tenis Partener.

#82
paromi

paromi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.09.2008
Stie cineva numarul de telefon de la Arenele BNR ?
Numarul pe care il gasesc pe net si este pe toate siturile nu mai merge.
As vrea sa fac o rezervare acolo dar nu reusesc..

Multumesc

#83
skartarro

skartarro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.12.2008
Tenis Amator este comunitatea iubitorilor de tenis de camp din orasul Iasi din care poti face parte si tu. Aici vom incerca sa ne tinem reciproc la curent cu ultimele noutati ale tenisului de camp iesean (si nu numai), atat prin articolele pe care le asteptam cu mare interes din partea voastra pentru a le publica, cat si prin comentariile  care vor face ca aceasta comunitate sa prinda viata. Drept urmare, asteptam cu nerabdare sa va exprimati interesul de a deveni colaboratori, parteneri de joc si, de ce nu, prieteni.

Tot ce trebuie sa faceti este :

Sa ne comunicati daca doriti sa faceti parte din echipa de redactie

Sa va creati cont de utilizator pentru a putea participa la turneele de tenis pe care le vom organiza pe viitor.Cu cat vom fi mai multi, cu atat vom putea obtine conditii mai bune de desfasurare.

www.tenisamator.ro

#84
dmlost

dmlost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.11.2007
Buna , caut partener tenis in Cluj-Napoca la nivel amator : [email protected] in caz ca este vreo persoana interesata .

#85
TheGreatOne

TheGreatOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.08.2007
  • Salut, caut un partener de tenis din Brasov ? Cine ar dori sa joace cu mine ma poate suna la nr asta 0748099283 . Sunt amator dar joc bine.


#86
Adys_ok

Adys_ok

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.12.2013
Cred ca am postat cam tarziu pe aici. Vreau sa achizitionez o racheta de tenis si as dori cateva pareri

#87
petre1981

petre1981

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.10.2011
Buna seara! Va rog sa imi recomandati un antrenor de tenis bun , club conditii ok pentru baiat 5 ani si 4 luni,in sectorul 6, cartier militari ( aproape de domiciliu) sau in zona 13 septembrie-panduri (aproape de aftherschool). Doresc sa faca performanta. La scolile cu profil sportiv Mircea Eliade sau CS Steaua Vicina sunt antrenori si conditii ok sau sa aleg un club privat ??? Multumesc!

#88
02marian18

02marian18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2013
Salut, sunt un mic jucator de tenis, doresc sa-l joc in fiecare zi :D
Dar... nu am cu cine :)))
Este cineva din Bucuresti, disponibil sa joace in we sau in cursul saptamanii seara? Eu locuiesc in zona Bucuresti - Ghencea.
Daca doreste cineva, poate sa ma contacteze la numarul 0726468733.
Zi frumoasa

#89
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,090
  • Înscris: 13.01.2013
Mi am luat si eu o paleta din Decathlon, mi s-a "lipit" de mana, mi a placut pretul de la 180 la 40 de lei si m am apucat de batut mingea, lasa i sa bata mingea :P
Ideea este urmatoarea, mai dau jos din marsupiu daca practic tenis? :))

#90
andreisuciu

andreisuciu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.05.2021
Salut,
Nu recomand sub nici o forma acest "antrenor" de tenis de camp -> SprintTenis West Gate

Subscriu la ce s-a postat pe google maps despre SprintTenis West Gate:
https://goo.gl/maps/RANex2hyBtJ2Fszn8

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate