Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 

Tenis de camp - Amatori

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#37
MESERU17

MESERU17

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.09.2008
Sal, sunt si eu interesat de un concurs de amatori, deci daca se organizeaza ceva, count me in!

#38
Floricelu71

Floricelu71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.01.2004
Pai hai sa vedem cati ne strangem din Bucuresti.
Inscrierea se termina pe 15 sept.2008.

Dati cu Reply si adaugati-va la sfarsitul listei.

1. Alin_85 :-)
2. Floricelu71
3. Meseru17

#39
rodiq

rodiq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.09.2008
M-ar interesa si pe mine nu neaparat un turneu, mai mult sa pot juca constant ( o data de doua ori pe saptamana), mai ies cu amici, dar ff rar.  Nu imi dau seama de nivelul meu - hai sa zicem amator mediu. Am mai jucat in poli, acum ajung mai usor la dinamo, in floreasca.  

View Postalina85, on Sep 4 2008, 14:40, said:

si eu ce fac in cazul asta? imi schimb sexul? sau  <_< ?


#40
BlackS0ull

BlackS0ull

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.07.2005
salutare,

eu vreau sa va intreb daca se poate sa imi recomandati si mie niste locatii unde pot jucat tenis de camp acoperit. Terenul sa fie acoperit. Vremea incepe sa fie urata si sa fie frig :(

Se poate sa imi ziceti cateva locatii ?

Multumesc frumos !

#41
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
pai in agronomie se pune balon, dar dupa 1 oct...din ce stiu eu....si o sa fie acoperit la Iolanda Balaci...terenurile cu zgura

#42
BlackS0ull

BlackS0ull

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.07.2005

View Postalina85, on Sep 17 2008, 13:53, said:

pai in agronomie se pune balon, dar dupa 1 oct...din ce stiu eu....si o sa fie acoperit la Iolanda Balaci...terenurile cu zgura

thanks... o sa ma interesez mai incolo ca mai este pana la 1 oct.  Am retinut !

Multam !

#43
bughitza

bughitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 22.08.2007
dar la politehnica nu s-a pus balon ? stiti cumva un telefon de acolo sa sun sau cumva pana la ce ora or avea program ? ca m-as duce si eu dupa serviciu, pe la un 8 asa sa joc un pic. sunt incepator.

#44
frodolici

frodolici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.01.2008
salve! interes de un turneu si eu. desi is cam amortit lately. dar nu numai de turneu, ci asa, in general de tenis...Care are numarul de telefon de la Crangasi, de la terenurile de zgura de langa sportu`?

multzam anticipat!


#45
FredVasilescu

FredVasilescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.10.2008

View Postalina85, on Sep 4 2007, 12:15, said:

chiar...si mie mi-ar placea sa particip la concursuri pentru amatori

anyway....caut parteneri/partenere pentru tenis  :rolleyes:

hei, salut, cum a ramas pana la urma, v-ati gasit parteneri/partenere pentru tenis de camp?
eu sunt nou pe forumul asta, da' ideea e aceiasi, caut pe cineva care sa ma bata la tenis. :-)
a si s-a organizat concursul de amatori pana la urma?
Fred

#46
Alinusu090

Alinusu090

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 25.10.2008
E cineva din Alexandria pe aici ???  :rolleyes:

#47
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007

View PostFredVasilescu, on Oct 25 2008, 01:44, said:

hei, salut, cum a ramas pana la urma, v-ati gasit parteneri/partenere pentru tenis de camp?
eu sunt nou pe forumul asta, da' ideea e aceiasi, caut pe cineva care sa ma bata la tenis. :-)
a si s-a organizat concursul de amatori pana la urma?
Fred

n-am organizat nimic din pacate :(....ideea e ca avem nevoie de persoane hotarate, si cu adev pasionate de tenis....plus ca acum o sa fie si mai greu, a venit frigul...insa cred ca o sa mai prindem zile insorite...

eu am un partener :D....dar sunt dispusa sa joc si cu alte persoane

#48
FredVasilescu

FredVasilescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.10.2008

View Postalina85, on Oct 25 2008, 21:24, said:

n-am organizat nimic din pacate :(....ideea e ca avem nevoie de persoane hotarate, si cu adev pasionate de tenis....plus ca acum o sa fie si mai greu, a venit frigul...insa cred ca o sa mai prindem zile insorite...

eu am un partener :D....dar sunt dispusa sa joc si cu alte persoane

aha, misto si unde joci tu cu parteneru' tau? sau cu alte persoane Alina? Si mai ales, la ce ore. :-)
Fred

#49
Floricelu71

Floricelu71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 07.01.2004
Salutare,
Vis-a-vis de turneu, avem timp pana la primavara sa racolam participantii.
Ne "auzim" prin martie 2009!

Lista ramane deschisa.

#50
todanrg3

todanrg3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.01.2009
Salutare!
Caut si eu un partener de tenis in Cluj-Napoca pt. joc si antrenament. As spune ca nivelul meu este undeva pe la un incepator avansat.
Am jucat anul trecut, am luat si ceva ore, dar as dori sa incep din primavara sa fac antrenamente mai serioase, 2-3 ore pe zi, daca gasesc un partener.
Ma puteti contacta prin mail sau messenger:  [email protected].

Andrei

#51
mihaisilcom

mihaisilcom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 10.12.2008

View Posttodanrg3, on Jan 20 2009, 16:15, said:

Salutare!
Caut si eu un partener de tenis in Cluj-Napoca pt. joc si antrenament. As spune ca nivelul meu este undeva pe la un incepator avansat.
Am jucat anul trecut, am luat si ceva ore, dar as dori sa incep din primavara sa fac antrenamente mai serioase, 2-3 ore pe zi, daca gasesc un partener.
Ma puteti contacta prin mail sau messenger:  [email protected].

Andrei

Salut sunt din Lugoj unde facem cam 2 cupe pe an. Am avut in 2001 si un campionat. Cupele le facem pe 5 categorii: Open, old boys peste 35 ani,copii , fete, dublu. Avem si un nou sponsor care anul trecut a facut cupa festiva de 5 ani. Premii in valoare de 2000 lei ( in 2008). Mai vin cativa Jucatori din Tm, Resita, Oravita, si Caransebes. Se stang cam 50 de participanti. Concursul dureaza de joi pana duminica cu finalele.Programarea partidelor se face la intelegere cu "adversarul" Se joaca 2 din 3 cu tiebreak pe 3 terenuri f bune de zgura taxa de participare parca a fost 20 lei. De obicei se joaca in 4 grupe cu cate un favorit si primii 2 merg mai departe. As vrea la fel cum este la tenis de masa sa facem ceva la nivel national. ( Sau pote la inceput la nivel regional pana se mai iese din criza). Cateva turne cu plecarea din grupe inferioare in ideea si spiritul ca fiecare sa joace cat mai mult in diferite  locatii Unul ar putea fi Lugojul unde pot organiza un tuneu si altele in alte orase invecinate dar in asa fel ca sa nu se suprapuna unele cu altele si vine cine vrea si poate.Cred ca s-ar putea rezolva si cu cazarea. De exemplu ar veni cineva la mine din  Cluj Napoca si ar sta la mine si eu peste o luna cand se tine la Cluj as merge si as sta la el. Sau or ce propunere este binevenita. Propun ca nume TennisAmatour . Cei ce doresc se pot inscrie aici si pana la primavara ne organizam eventual facem un forum pt. acest lucru( Vezi forumul Amatur de tenis de masa care in 3 ani  a ajuns la peste 1000 de participanti..  Or ce propunere  buna, rea este bine venita si in functie de dorite si posibilitati decidem. Va astept cu drag.DACA VOI NU MA VRETI EU VA VREU.

#52
todanrg3

todanrg3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.01.2009

View Postmihaisilcom, on Jan 23 2009, 00:02, said:

Salut sunt din Lugoj unde facem cam 2 cupe pe an. Am avut in 2001 si un campionat. Cupele le facem pe 5 categorii: Open, old boys peste 35 ani,copii , fete, dublu. Avem si un nou sponsor care anul trecut a facut cupa festiva de 5 ani. Premii in valoare de 2000 lei ( in 2008). Mai vin cativa Jucatori din Tm, Resita, Oravita, si Caransebes. Se stang cam 50 de participanti. Concursul dureaza de joi pana duminica cu finalele.Programarea partidelor se face la intelegere cu "adversarul" Se joaca 2 din 3 cu tiebreak pe 3 terenuri f bune de zgura taxa de participare parca a fost 20 lei. De obicei se joaca in 4 grupe cu cate un favorit si primii 2 merg mai departe. As vrea la fel cum este la tenis de masa sa facem ceva la nivel national. ( Sau pote la inceput la nivel regional pana se mai iese din criza). Cateva turne cu plecarea din grupe inferioare in ideea si spiritul ca fiecare sa joace cat mai mult in diferite  locatii Unul ar putea fi Lugojul unde pot organiza un tuneu si altele in alte orase invecinate dar in asa fel ca sa nu se suprapuna unele cu altele si vine cine vrea si poate.Cred ca s-ar putea rezolva si cu cazarea. De exemplu ar veni cineva la mine din  Cluj Napoca si ar sta la mine si eu peste o luna cand se tine la Cluj as merge si as sta la el. Sau or ce propunere este binevenita. Propun ca nume TennisAmatour . Cei ce doresc se pot inscrie aici si pana la primavara ne organizam eventual facem un forum pt. acest lucru( Vezi forumul Amatur de tenis de masa care in 3 ani  a ajuns la peste 1000 de participanti..  Or ce propunere  buna, rea este bine venita si in functie de dorite si posibilitati decidem. Va astept cu drag.DACA VOI NU MA VRETI EU VA VREU.

Salut!
Suna foarte interesant un astfel de circuit de turnee, in mai multe orase, as fi interesat , este si o modalitate buna de a face prieteni.

#53
csarbei

csarbei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2009
Salut,

Ideea cu turneul e super ma bag si eu .
Dar pana in primavara poate batem putin mingea la balon (in Buc).

#54
tudormocuta

tudormocuta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.02.2009
Salut tuturor amatorilor de tenis din Romania !

Daca va place revista Tenis Partener si daca sunteti interesati de competitii de tenis dedicate voua, amatorilor de tenis, indiferent de varsta, sex sau nivel de joc, va invit sa intrati pe http://bcr.tenispartener.ro - site-ul oficial al circuitului BCR Tenis Partener. Aici puteti sa va familiarizati cu un sistem unic in Romania prin care puteti sa va transformati meciurile amicale in meciuri cu miza si sa participati la turnee in toata tara, organizate pe niveluri de joc.

Pe scurt, aveti 3 optiuni de a intra in circuit. Odata ce ati intrat, va puteti autoevalua nivelul de joc urmarind filmele de pe site si citind instructiunile. Apoi, tot ce aveti de facut este sa jucati tenis ... la inceput cu cei din regiunea voastra si apoi chiar sa participati la turnee unde puteti castiga numeroase premii oferite de sponsori !!

Meciuri frumoase!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate