Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

sagem my411v Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#37
chitu281971

chitu281971

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 24.05.2006
10x man!
sper sa o rezolve si la mine

#38
cici_dkr

cici_dkr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 20.05.2006

View Postchitu281971, on Jul 10 2007, 00:22, said:

Am conectat la PC 411v-ul (cumparat de 2 zile) cu un BT  pe usb de la nokia si merge foarte bine.
A incercat cineva sa puna jocuri Java pe el? Eu am incercat si JAR si JAd si minik :se transfera pe Bt dar zice la final "obiect necunoscut".
Cum punem si noi jocuri pe el in afara de WAP?

mi se pare normal sa zica "obiect necunoscut" din moment ce nu intra la nici una din cele 3 categorii (audio, photo sau video)
La mine pe v360 ma conectam cu file transfer si scriam eu manual adresa din browserul bluesoleil-ului. La asta nu merge. :((
cand mai ajung acasa mai incerc cateva metode cu cardul :(   acum n-am telef la mine

#39
Andreix_Mad

Andreix_Mad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.02.2006
bine ca si desteptii astia de la sagem online trimit numa in uk,germania,franta si alte cateva tari ...
am gasit casti la ei .. sunt in jur de 40 de lei . Ati sunat careva la sagem romania ?

Oricum telefonu este reusit .. am ceva probleme la zoomu de la poze .. da in rest n-am probleme... muzica se aude super beton... are un fel de bas.. vibreaza intr-un fel telefonu...
Mi-am luat micro SD de 1 gb sh merge perfect..

#40
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006

View Postvasilas_1, on Jun 30 2007, 02:34, said:

DAr nu tre sa cauti jocuri pt. SAgem.
CAuta pt. platforma java J2ME si rezolutia ecranului.Vezi pt. SE,de ex..In mod sigur le poti instala prin wap(vezi ca poti face up-load pe un site:cellmind.com),de pe card a voir".
PE,dar costa :
http://www.gameloft.com/

Cu accesorile,cam nasol...De remarcat ca nici producatorul nu-l vande cu casti.Bizarerie,"a la Siemens.

Versiunea branduita de Orange, Sagem my411X are si casti stereo in cutie.
Astazi am reusit sa pun mana pe un telefon din asta si am ramas placut surprins. Seamana f. mult cu Sony Ericsson la capitol design. Pacat ca softul branduit de Orange e foarte plictisitor si cateodata enervant. Pretul e ok - 45 EURO fara TVA.

#41
qkyuqvai

qkyuqvai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.01.2007
de ce e diferenta asa de mare intre preturile de la orange si de la vodafone, doar pentru ca cel de vf are semnatura lui hagi?

#42
qkyuqvai

qkyuqvai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.01.2007
se poate decoda versiunea de la orange pentru a functiona si in vodafone si in cosmote?

#43
guess_dan10

guess_dan10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.07.2007
Q: cum pot transfera date de pe PC pe mobil fara cablu ??? am un sagem my411x branduit orange :D pls zice-ti-mi si mie  :rolleyes:

#44
liljorj

liljorj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 20.04.2007
cred ca cineva a uitat sa precizeze ca pretul 45 euro fara tva e la abonament.la liber nici nu exista in oferta orange.deci la vodafone ii mult mai avantajos [ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/67.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] cat despre decodat...nicio shansa...

Edited by liljorj, 18 July 2007 - 11:46.


#45
rusea

rusea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 12.01.2007
Castile de la Myx 6-2 se potrivesc la my411v ?

#46
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

View Postrusea, on Jul 19 2007, 12:34, said:

Castile de la Myx 6-2 se potrivesc la my411v ?


Nu , my411V/411x are mufa de la my700x/600x/800x , etc .

#47
augustinel64

augustinel64

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 05.02.2007
Va rog cine stie cum trec o melodie de pe microsd-ul telefonului ca sunet de apel. Am cumparat memorie si o recunoaste pot asculta melodiile de pe ea dar nu stiu cum sa folosesc o melodie ca sonerie Multumesc anticipat

#48
LoRD_Phoenix_CrAzY

LoRD_Phoenix_CrAzY

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.07.2007

View Postaugustinel64, on Jul 19 2007, 17:17, said:

Va rog cine stie cum trec o melodie de pe microsd-ul telefonului ca sunet de apel. Am cumparat memorie si o recunoaste pot asculta melodiile de pe ea dar nu stiu cum sa folosesc o melodie ca sonerie Multumesc anticipat
la melodia care vrei sa selectezi alegi optiuni/sonerii/..... that's all

#49
aditzuBA

aditzuBA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 27.02.2007
azi am luat si eu unul pt sotie..dragut telefon..
si prima hiba..
cum il fac sa filmeze mai mult de 30 de sec..??
am setat la video fara restrictii de dimensiune si tot degeaba..
help plz...

#50
Andreix_Mad

Andreix_Mad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.02.2006
nu cred ca poti ...

oricum nu pot intala jocuri .. scrie ca: eroare la descarcare (10)
e nasol ca nu poti transfera muzica,poze,filme de pe card pe telefon .. numa invers ..

#51
aditzuBA

aditzuBA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 27.02.2007
inteleg ca, cardul(scuzati kakofonia)..e numai pt stocare..k un back-up al memoriei telefonului???hmmm...
eu am pus muzica pe el astfel..am incercat sa trimit din laptop pe el prin bluetoth si nu a vrut..asa ca am trimis din laptop pe N70-ul meu si de pe N70 pe sagem si a mers...
trebuie sa vad ce si cum face cardul ala..k sa stiu daca dau banii pe el..

#52
liljorj

liljorj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 20.04.2007
are idee careva daca se poate resofta telefonu asta?ca ma cam supara soft de la vodafone si as vrea sal pun pe ala original.  :D

#53
nk_12321

nk_12321

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 01.04.2007
Ma gandesc sa intru si eu in randul posesorilor acestui model.... aja ca orce cumparator grijuliu (cu ceia pe ce cheltui bani) vreau sa va intreb daca atzi avut probleme cu telu pana acu shi daca careva a incercat sa conecteze telu la PC prin adaptor
USB-Bluetooth???
MS anticipat... :rolleyes: :peacefingers:

#54
Uziel

Uziel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.07.2007
sunt din iasi si caut un hands-free pt sagem my411v.... imi spune careva unde as putea gasi ??? ajutorr

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate