Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

sagem my411v Hagi

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#1
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007
M-ar interesa telefonul, are caracteristici care par ok (mai ales la prestul asta). Nu am apucat sa trec pe la vodafone sa il butonez, dar chiar si asa, m-ar interesa si alte pareri. Oricum, cred ca nu sunt singurul... Multumesc anticipat!

#2
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004
Da, si pe mine ma tenteaza... Daca si-a cumparat cineva pina acum si l-a testat poate ne impartaseste si noua opiniile. Ce contine pachetul (cablu, casti stereo... etc), acumulatorul... soft. Nu am gasit pe nicaieri un review, ca sa nu mai zic ca Sagem nici macar nu il are pe site... :(

#3
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007
Din ciclul "Eu intreb, eu raspund..." mi-am luat telefonul pana la urma. Sunt destul de multumit de el, arata foarte bine, iar inauntru e aproape la fel ca 400v. I-am luat card de 1 Gb, dar problema mare e ca nu gasesc casti!!! Stie cineva unde pot gasi in Bucuresti casti stereo pentru sagem?

#4
alexdonc

alexdonc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,363
  • Înscris: 21.04.2004

 Georg, on May 15 2007, 07:43, said:

Din ciclul "Eu intreb, eu raspund..." mi-am luat telefonul pana la urma. Sunt destul de multumit de el, arata foarte bine, iar inauntru e aproape la fel ca 400v. I-am luat card de 1 Gb, dar problema mare e ca nu gasesc casti!!! Stie cineva unde pot gasi in Bucuresti casti stereo pentru sagem?

Vrei sa spui ca astia de la Voda' nu dau si casti stereo pentru el? Shame on them! Sa inteleg ca nici nu se pune problema de cablu de date.... Ori are mniUSB?
Hit me pls!

#5
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007

 alexdonc, on May 15 2007, 08:39, said:

Vrei sa spui ca astia de la Voda' nu dau si casti stereo pentru el? Shame on them! Sa inteleg ca nici nu se pune problema de cablu de date.... Ori are mniUSB?
Hit me pls!
Nope, pachetul contine doar telefonul si slava domnului... bateria. Aaaa... si sa nu uitam carcasa! Ce ne-am face fara ea... Cat de darnici pot fi! Intrebarea ramane, casti stereo pentru sagem??? Stie cineva?

#6
Pushky

Pushky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 19.08.2005
n`am idee pe unde gasesti casti pentru sagem. Foarte interesant ca telefonul nu vine cu casti incluse. Poti sa postezi niste poze facute cu telu`? ai avut probleme cu citirea cardului, sau ceva de genu`? pt ca eu fac 1 an de vodafone, si ma gandesc intre un My411v si SE W200i. Mersi frumos

#7
fakelag88

fakelag88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.05.2007
Semnatura macar se duce cu acetona ?

#8
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007

 fakelag88, on May 15 2007, 21:51, said:

Semnatura macar se duce cu acetona ?
Cu cardul nu e nici o problema, iar semnatura nu am incercat sa o sterg... nu ca as fi mare microbist, dar nu are rost sa stric treaba

#9
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
ce mufa are ?? , mini USB sau Sagem ??? , contacteaza-i pe cei de la Cirma (Cetelec) pt un set .

#10
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007

 connectorxp, on May 15 2007, 23:59, said:

ce mufa are ?? , mini USB sau Sagem ??? , contacteaza-i pe cei de la Cirma (Cetelec) pt un set .
Mufa e ca my70sapm.spam Multumesc pentru informatii, i-am gasit si eu aseara, dar nu le merge pagina de net. O sa ma duc pana la ei sa vad la fata locului cum sta treaba.
Stie cineva numarul de telefon al firmei Cirma (Cetelec)?

Edited by Georg, 16 May 2007 - 10:58.


#11
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

 Georg, on May 16 2007, 11:49, said:

Mufa e ca my70sapm.spam Multumesc pentru informatii, i-am gasit si eu aseara, dar nu le merge pagina de net. O sa ma duc pana la ei sa vad la fata locului cum sta treaba.
Stie cineva numarul de telefon al firmei Cirma (Cetelec)?

E trecut pe garanatie , dar nu prea sunt obisnuiti sa raspunda la acele numere  :o  .

#12
Pushky

Pushky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 19.08.2005
Afisati niste poze cu telefonul, poze facute cu el. Bateria cat va tine? Design, muzica? detalii va rog. multumesc frumos

#13
Georg

Georg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.02.2007

 Pushky, on May 17 2007, 21:02, said:

Afisati niste poze cu telefonul, poze facute cu el. Bateria cat va tine? Design, muzica? detalii va rog. multumesc frumos
Nu am apucat sa fac poze telefonului, dar arata mult mai bine decat ma asteptam. De baterie nu prea pot sa iti zic, pentru ca l-am tinut numai cu btoohtu deschis si l-am frecat prea mult ca sa imi dau seama cat ar tine bateria in conditii normale. Playerul de melodii e ok, dar nu poti sa il pui in background, ca la 700x; melodiile se aud foarte bine la difuzor (nu am casti... inca!  :cursing: ). Displayul nu e prea stralucit, nici la propriu, nici la figurat. Pt banii astia (am dat 10$ la abonament si e 99$ la liber) mi se pare un telefon excelent. [oricum, dupa zappu 110 pe care l-am avut (cel mai prost telefon din lume, cu mana pe inima!), orice telefon ar fi fost bun... si totusi sunt multumit de noua achizitie]. Uite si o poza cu un copac...

Attached Files

  • Attached File  a_a.jpg   74.39K   380 downloads


#14
Sichy

Sichy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 27.10.2006
deci nu pot sa cred...bn traim in romania everything is posible...UNDE SE GASESC CASTI PENTRU EL ? :| PLS ASSIST ! THX ...anyway telefonul este reusit...

#15
Vasilas

Vasilas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 25.08.2006
VEzi si tu,pe la service-uri autorizate Sagem...

#16
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Am pus mana pe un "Hagi" si la prima impresie , finisaj foarte bun pt banii lui , merita tinut si ca amintire pentru fanii impatimiti  :D  .

Doua poze cam neclare :
Attached File  Imagine_0134.jpg   248.6K   459 downloadsAttached File  Imagine_0135.jpg   281.9K   445 downloads

#17
StaVAraSH

StaVAraSH

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 01.05.2005
frumos telefon,insa nu ai sanse sa gasesti casti pt el,sunt 100% sigur,poate doar in bucuresti

#18
black2005

black2005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 03.01.2007
imi zice si mie cineva cum il fac sa filmeze nelimitat???rapid...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate