Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Idei de afaceri?Parteneriate?

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#37
TLGsoft

TLGsoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,553
  • Înscris: 25.03.2006

 archimex2002, on May 14 2007, 19:01, said:

   Matusa nu am,dar am cetatenie americana.Se pune?

Nu, da-mi-o mie!

#38
Giliolala

Giliolala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 10.05.2007

 TLGsoft, on May 15 2007, 09:34, said:

Nu, da-mi-o mie!

Crezi ca ti-ar folosi? Ma indoiesc.

#39
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Revin.Si partenerul unde e?:P

#40
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 15 2007, 12:24, said:

Revin.Si partenerul unde e?:P

  Partenerii sint la ei acasa B)

#41
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
"Sunt" asa e corect.Imi place spontaneitatea dvs. nu vreti sa facem impreuna ca si parteneri un circ?Raspunsuri mai....serioase?

#42
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 16 2007, 04:29, said:

"Sunt" asa e corect.Imi place spontaneitatea dvs. nu vreti sa facem impreuna ca si parteneri un circ?Raspunsuri mai....serioase?



   Nu vreau sa ii fac concurenta Brandusei Novac,nu ar fi fair tinand cont ca sintem prieteni.Mea culpa,nu sint updatat cu noile norme academice referitoare la gramatica lb romane.Nimeni nu e perfect  :D

#43
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 archimex2002, on May 16 2007, 11:51, said:

Nu vreau sa ii fac concurenta Brandusei Novac,nu ar fi fair tinand cont ca sintem prieteni.Mea culpa,nu sint updatat cu noile norme academice referitoare la gramatica lb romane.Nimeni nu e perfect  :D

Intr-adevar!:P Totusi eu astept raspunsuri pe care nu prea le primesc asta e ideea,iar raspunsurile astea nu prea ma ajuta.Imi cer zcuze daca am fost un pic succint si ironic!

#44
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 16 2007, 11:54, said:

Intr-adevar!:P Totusi eu astept raspunsuri pe care nu prea le primesc asta e ideea,iar raspunsurile astea nu prea ma ajuta.Imi cer zcuze daca am fost un pic succint si ironic!


Pune inca o data intrebare,probabil mi-a scapat

#45
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Parteneri de afaceri??????

#46
Giliolala

Giliolala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 10.05.2007

 only i, on May 16 2007, 19:09, said:

Parteneri de afaceri??????


El sa vina cu multi bani si cu munca, si cu o idee buna, si tu sa iei partea ta de profit? Ar fi ideal.

#47
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 16 2007, 19:09, said:

Parteneri de afaceri??????


  Noi doi?Ai vreo propunere concreta,excluzand-o pe cea cu circul?  B) Daca da,impartaseste-mi-o!

Edited by archimex2002, 16 May 2007 - 19:33.


#48
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
:P ideile trebuie sa vina de ambele parti si trebuie aleasa cea mai buna.Sau....nu....?

#49
GubyIQ

GubyIQ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 05.02.2007
Am citit cele scrise pe topicul asta si pe cel cu Touareg'ul si mi-ai lasat impresia ca nu stii ce e cu tine si ce vrei de fapt. In plus tipul asta de topice cu informatii minime dar care cer raspunsuri foarte competente sunt candidate  bune pt bascalie.

Edited by GubyIQ, 18 May 2007 - 00:51.


#50
Giliolala

Giliolala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 10.05.2007

 GubyIQ, on May 18 2007, 01:51, said:

Am citit cele scrise pe topicul asta si pe cel cu Touareg'ul si mi-ai lasat impresia ca nu stii ce e cu tine si ce vrei de fapt. In plus tipul asta de topice cu informatii minime dar care cer raspunsuri foarte competente sunt candidate  bune pt bascalie.


Pai omu' are rate (leasing) la masina si ar cam trebui sa le achite. Ce e greu de inteles? Omul vrea bani, dar nu stie de unde, nu stie cum. E bine ca stie CE vrea.

Ajutati-l daca aveti idei... Daca nu, dati-va cu parerea despre cum ar putea face fatza...

#51
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 17 2007, 15:44, said:

:P ideile trebuie sa vina de ambele parti si trebuie aleasa cea mai buna.Sau....nu....?

Deocamdata cele pe care le-am avut le-am pus in practica.Asa ca nu am nici un motiv sa iau in consideratie vreo asociere cu tine. ;)

#52
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
...........................!

#53
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 archimex2002, on May 18 2007, 18:49, said:

Deocamdata cele pe care le-am avut le-am pus in practica.Asa ca nu am nici un motiv sa iau in consideratie vreo asociere cu tine. ;)
Ingamfare si atat!In rest bataie de linguri in stomac si ceata deasa.Cum am mai spus in alt post rog circarii sa se abtina!Multumesc! :lol:

#54
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 GubyIQ, on May 18 2007, 01:51, said:

Am citit cele scrise pe topicul asta si pe cel cu Touareg'ul si mi-ai lasat impresia ca nu stii ce e cu tine si ce vrei de fapt. In plus tipul asta de topice cu informatii minime dar care cer raspunsuri foarte competente sunt candidate  bune pt bascalie.
Bascalie esti si faci tu dupa cum vad in posturile tale domnule....eu cer pareri opinii nu sunt la politie sa ma justific!Nu ma ascund in spatele unei poze a unuia cu un trabuc in gura(mare miliardar) si mor de foame in casa.Nu stiu,intreb nu ma dau rotund...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate