Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Idei de afaceri?Parteneriate?

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
GubyIQ

GubyIQ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 05.02.2007

 only i, on May 23 2007, 04:24, said:

Bascalie esti si faci tu dupa cum vad in posturile tale domnule....eu cer pareri opinii nu sunt la politie sa ma justific!Nu ma ascund in spatele unei poze a unuia cu un trabuc in gura(mare miliardar) si mor de foame in casa.Nu stiu,intreb nu ma dau rotund...
Opinia mea este ca faci bascalie. Si hai ca nu mai raspund la provocari venite din partea unuia care se lauda cu cate masini si cati bani are el. :nonobad:

#56
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
SUNT CURIOS DACA SE SESIZEAZA VREUN MODERATOR LEGAT DE MIZERIA ASTA DE TOPIC, PENTRU CA E IMPOSIBIL SA DAI REPORT LA MINIM 15-20 DE POSTURI OFF-TOPIC, LA MISTO, JIGNITOARE, CARE-MI PROVOACA BOLI OCULARE SI DIVERSE TULBURARI. NUMAI ASA CA IDEE

#57
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 GubyIQ, on May 23 2007, 06:52, said:

Opinia mea este ca faci bascalie. Si hai ca nu mai raspund la provocari venite din partea unuia care se lauda cu cate masini si cati bani are el. :nonobad:
Ok Bill Gates!

#58
archimex2002

archimex2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 30.12.2006

 only i, on May 23 2007, 04:21, said:

Ingamfare si atat!In rest bataie de linguri in stomac si ceata deasa.Cum am mai spus in alt post rog circarii sa se abtina!Multumesc! :lol:

  Nu e nici o ingamfare,e o realitate.Daca ai revenii cu picioarele pe pamant ai realiza ca atata timp cit nu oferi nimic intr-o asociere nu o sa iti faca nimeni un avantaj,sa te bage intr-o afacere,decit poate daca reprezinti vreo forta financiara.Dar 20.000 euro si un Touareg nu reprezinta vreun potential financiar de care eu sa am nevoie in vreo eventuala afacere iar atitudinea ta imi arata ca nu ai deloc maturitate si realismul unui eventual partener.Btw,Touaregul e bun numai daca e V10,atunci isi merita banii, in rest sint slabute dupa opinia mea.Mai bine il vinzi si cu ce bani mai ai cumperi in leasing 10 Loganuri pe care le dai in sistem rent a car cu 20 euro pe zi,ca sa spargi piata.Leasingul plus casco  per Logan e cam 170 euro.Fa o socoteala si vezi daca iesi bine.Tip-ul asta e free.

Edited by archimex2002, 23 May 2007 - 17:01.


#59
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 archimex2002, on May 23 2007, 17:57, said:

Nu e nici o ingamfare,e o realitate.Daca ai revenii cu picioarele pe pamant ai realiza ca atata timp cit nu oferi nimic intr-o asociere nu o sa iti faca nimeni un avantaj,sa te bage intr-o afacere,decit poate daca reprezinti vreo forta financiara.Dar 20.000 euro si un Touareg nu reprezinta vreun potential financiar de care eu sa am nevoie in vreo eventuala afacere iar atitudinea ta imi arata ca nu ai deloc maturitate si realismul unui eventual partener.Btw,Touaregul e bun numai daca e V10,atunci isi merita banii, in rest sint slabute dupa opinia mea.Mai bine il vinzi si cu ce bani mai ai cumperi in leasing 10 Loganuri pe care le dai in sistem rent a car cu 20 euro pe zi,ca sa spargi piata.Leasingul plus casco  per Logan e cam 170 euro.Fa o socoteala si vezi daca iesi bine.Tip-ul asta e free.
ok nu prezint interes ignora topicul asa mi se pare corect...nu abera pe langa subiect...sau nu face presupuneri ca am ca nu am ca nu stiu ce...thx ptr tip btw.

#60
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003

 only i, on May 23 2007, 21:09, said:

ok nu prezint interes ignora topicul asa mi se pare corect...nu abera pe langa subiect...sau nu face presupuneri ca am ca nu am ca nu stiu ce...thx ptr tip btw.

baiatu', de ce nu sari tu cu o idee. daca e ok, poate sarim si noi cu banii. ce vrei, sa te facem partener ca ai si tu ceva banuti si o masina? altceva ai?

o sa ignor si io topicul asta, e jenant...  -_-

#61
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

 radumiki, on May 23 2007, 21:37, said:

o sa ignor si io topicul asta, e jenant...  -_-
Te rog!

#62
Axell

Axell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 09.12.2006
Va propun si eu o afacere, dar ca sa nu postez acelasi lucru de mai multe oriva invit sa cititi topicul acesta, iar cei interesati sa-mitrimita PM.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate