Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Kia Cee'd cutie manuala/automata

- - - - -
  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#541
townkat

townkat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 564
  • Înscris: 29.12.2004
Salutare,

Am comandat si eu o ceed automata 1.6cdri hp, echipata 99.9% (costa aproape 20000 Eur ddp). Asta prin septembrie cu termen de livrare 2 luni, insa la cateva saptamani am fost instiintat ca diesel automat este inca in teste si e posibil sa o ridic aproape in  februarie. Avand in vedere ca nu pot spune ca ma grabesc si nici nu vad alta oferta mai avantajoasa m-am inteles cu dealerul din Cta (foarte ok dealtfel cei de la vanzari, nu stiu la service cum e), sa pastrez comanda dar cu beneficiul eventualelor reduceri/oferte pe care le vor avea in perioada de prelungiri :D.

Ati mai auzit de faza asta cu cutia automata la diesel ? , ca m-i se pare ciudat sa o ai in oferta dar in realitate sa nu existe practic.

#542
psystem

psystem

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 03.11.2005
Pe partea de vanzari de la Kia nu ar trebui sa te mire nimic. Trage cat poti de el(reduceri, cadouri) ca tu astepti nu ei.

Bafta

#543
Scoro

Scoro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 27.06.2007

View Postgiroc20, on Jul 28 2007, 16:08, said:

Buna,
Stie careva un dealer in Timisaora? ca pe net nu gasesc

Mersi anticipat

Pe Barnutiu (calea Lugojului) pe dreapta chiar inainte de intersectia cu Dorobantilor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate