Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 

Caut baterie laptop

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
andreibutuc

andreibutuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 08.04.2006
Daca ma puteti si pe mine ajuta, caut o informatie:
- nu gasesc un magazin, sau reprezentanta PackardBell in Romania deoarece am un laptop EasyNote GN45-028 si nu am baterie pentru el.

Am cautat ceva magazine dar nu am gasit care sa aduca baterii pt. brandu' asta de laptopuri. Probabil n-am cautat suficient! Primesc sugestii.
Nu doresc sa primesc oferte false, sau second-hands etc. Vreau sa iau o baterie noua, cu garantie si factura.

Sunt din judetul Bihor, loc. Oradea. Ceva cat mai apropiat m-ar ajuta, daca nu cel putin sa se poata trimite prin curier.

Multumiri anticipate!!!!

PACKARD BELL EASYNOTE GN45-028 SKYPE EDITION

#2
Criss1606

Criss1606

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 15.03.2007
Ai incercat la Ultra Pro? Ei sunt se pare singurii distribuitori de Packard Bell in Romania. A, si mai era Tape Computer (parca) in Bucuresti. Site-urile lor nu le stiu, dar incearca un Google.

In rest, ce parere ai de laptopurile Packard Bell? Tocmai mi-am luat unul, dupa ce am stat destul de mult in cumpana ce sa cumpar, si eu sunt foarte multumit de el.

#3
andreibutuc

andreibutuc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 08.04.2006

View PostCriss1606, on Mar 15 2007, 21:51, said:

Ai incercat la Ultra Pro? Ei sunt se pare singurii distribuitori de Packard Bell in Romania. A, si mai era Tape Computer (parca) in Bucuresti. Site-urile lor nu le stiu, dar incearca un Google.

In rest, ce parere ai de laptopurile Packard Bell? Tocmai mi-am luat unul, dupa ce am stat destul de mult in cumpana ce sa cumpar, si eu sunt foarte multumit de el.

Am incercat la UltraPro si mi-au zis ca nu ma pot ajuta. Inca n-am gasit Tape Computer...mai caut si alte firme.
Despre laptop...in afara faptului ca n-am baterie.... e super. Procesor 1.6 core duo, 1gb ram hdd 60gb si merge f.bine deocamdata. Nu prea am auzit multe de Packard Bell dar deocamdata m-a impresionat pe termen scurt...sa vedem mai departe ce-o fi.
THX

#4
spectrumabc

spectrumabc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.10.2006
Daca mai este de actualitate problema cu bateria de Packard Bell te pot ajuta sa o procuri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate