Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...
 Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 

unde se poate inota in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#55
gilica

gilica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 26.03.2007
Haieti fratilor nu mai inoata nimeni? Ziceti aici care pe unde mai inotati, ca ma intereseaza si pe mine sa ma apuc de sportul asta laudat de toata lumea.

#56
ceoby

ceoby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 24.08.2004
Si eu caut, la floreasca programul este prohibitiv 06-07 si 21-22:30
Miramar am fost e si e foarte slab si foarte departe de mine, eu caut ceva in zona televiziune , crangasi, militari, piata chibirit.
Dupa lungi cautari am constat ca stam foarte prost la capitolul asta, cel mai usori este sa cumperi cursuri de inot care sunt la ore accesibile dar costa prea mult sa le facem lunar.

#57
p3tr351

p3tr351

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 10.05.2007
eu tocmai mi-am facut abonament la 23 august (lia manoliu). 150 ron / 12 sedinte seara (20:30 - 21:30). foarte curat si civilizat, dusuri cu apa calda, garderoba pazita unde iti lasi lucrurile, dar apa este un pic cam rece.
din cate am inteles au si ei o problema cu parul lung. multe tipe aveau casca, dar erau cateva si fara casca, cu parul strans.

#58
1ntruder

1ntruder

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 07.08.2006
Si cum e, tot asa comunist arata? N-am mai fost de vreo 10 ani cred, dar e singurul care ma atrage datorita dimensiunii. Aglomeratie mare? Se pot face sarituri si la ala de 8 metri?

#59
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005
imi poate spune si mie cineva pe unde pot lua cateva lectii mai ieftine de inot pentru incepatori adulti?

#60
aztecul_dilit

aztecul_dilit

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2008

View Post1ntruder, on May 10 2008, 13:08, said:

Si cum e, tot asa comunist arata? N-am mai fost de vreo 10 ani cred, dar e singurul care ma atrage datorita dimensiunii. Aglomeratie mare? Se pot face sarituri si la ala de 8 metri?



eu am facut de mica sport de performanta la lia manoliu si m-am oprit p la 12 ani;asa ca am apucat sa mai merg pe acolo de cand cu facultatea.insa de 8 ani a ramas la fel:aceleasi tevi fisurate la bazinul acoperit, dusurile care nu au robineti, fara usi la bai etc.ca sa nu mai zic ca sala de sarituri este "destituita din functie".ultima oara cand am vazut-o, adica acum vreo luna, era plina de mucegai si sper ca se renoveaza.

Edited by ciutacu, 12 July 2008 - 09:37.
Nu mai scrie cu "k" si vocale lipsa !


#61
BogdanU

BogdanU

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 13.05.2005
Aveti aici o lista cu toate bazinele de inot din Bucuresti

http://www.ghidulfit...bazin_inot.html

#62
FlorinManea

FlorinManea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 827
  • Înscris: 26.07.2005
La Floreasca, acum abonamentul e marit la 200 de ron.
Au extins orarul de lucru, astfel ca se poate inota si in miezul zilei.

-Mirosurile suspecte inca sunt prezente.

#63
alinutza_d2003

alinutza_d2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.04.2008
[quote name='FlorinManea' date='Jul 25 2008, 16:13' post='4956223']
La Floreasca, acum abonamentul e marit la 200 de ron.
Au extins orarul de lucru, astfel ca se poate inota si in miezul zilei.

-Mirosurile suspecte inca sunt prezente.

care este programul de pranz ? seara s-a schimbat, sau tot de la 9 incepe ?

Merci

#64
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
as vrea sa merg la dinamo...sa-mi fac un abonament daca mai gasesc doritori sau daca nu sa fac un curs...

a mai fost cineva? care sunt preturile si conditiile?

#65
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Intrarea libera intre 20:00 si 22:00 , pret 15lei , apa 2.5m curata , mereu calduta.
De abonament nu stiu nimic.

#66
BIZZARR

BIZZARR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.02.2006
Nu s-a mai scris de ceva vreme pe acest topic. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu informatii legate de o piscina sau un bazin in zona Matache, Crangasi, Baneasa chiar?! Am facut polo vreo 2 ani de zile la Oradea si dupa ce m-am mutat la Bucuresti am facut pauza si ador sportul acesta. Am fost marti seara la Miramar, dar fac 1 ora pana acolo si 1 ora inapoi. E cam departe totusi. E cat de cat ok, fata de ce-am mai vazut prin alte parti.

#67
Basti

Basti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 26.06.2008
Incearca si aici:

http://www.bery-fitness-spa.ro/

Zilele astea vreau sa ma duc si eu sa vad 'pe viu' despre ce e vorba.

#68
BIZZARR

BIZZARR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.02.2006
Frumos. Am mai vazut site-ul asta, dar preturile mi s-au parut cam naspa [a se citi "mari"]. Dupa ce ai fost acolo, da si pe-aici o tura si poveste-mi si mie cum a fost, te rog. Multam fain. Bafta!

#69
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006

View PostBIZZARR, on Jan 28 2009, 21:06, said:

Nu s-a mai scris de ceva vreme pe acest topic. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu informatii legate de o piscina sau un bazin in zona Matache, Crangasi, Baneasa chiar?! Am facut polo vreo 2 ani de zile la Oradea si dupa ce m-am mutat la Bucuresti am facut pauza si ador sportul acesta. Am fost marti seara la Miramar, dar fac 1 ora pana acolo si 1 ora inapoi. E cam departe totusi. E cat de cat ok, fata de ce-am mai vazut prin alte parti.


Ai găsit ceva până acum?
Dacă ai spus și zona Crângași, am auzit lucruri bune despre o anumită bază sportivă și nu numai, unde să încerci
piscina asta ?

#70
BIZZARR

BIZZARR

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.02.2006
N-am gasit nimic. Marimar e ultimul loc unde am fost. Mi se pare cam scump la piscina aia. Sincer.

#71
Basti

Basti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 26.06.2008
Am fost la Bery Fitness. Mi-am facut si abonament!
Exista avantaje si dezavantaje. Printre dezavantaje as numara spatiul cam mic, uneori prea multi copii, vestiarul de asemenea cam micut.
Este totusi f civilizat, foarte curat si tinand cont ca in alta parte nu prea ai unde..merita sa-ti faci un abonament :)

#72
cocojambo_originalul

cocojambo_originalul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 18.01.2008
Eu merg la World Class Academy (ala unde era hotel bucuresti inainte) si am acces la tot complexul (piscina, sala, sauna...)

Personal platesc aprox 120 euro pt 3 luni, insa abonamentul l-am facut prin firma la care lucrez, probabil ca exista si un discount, dar cat de mare sa fie...

Conditiile sunt mai mult decat ok, dusuri, vestiare foarte curate, de asemenea iti dau si prosoape care sunt curate si sunt si calde pe deasupra.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate