Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

asociatia pesoanelor care au luat teapa de la sagem

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
bogdan870

bogdan870

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 04.02.2007
A si ink ceva ca era sa uit . Puneti mah mana si invatzati sa folositi un telefon((pt toti inaptii care se plang ca li s-a stricat celu si de fapt ei habar n-au sa foloseasca asha ceva . Intradevar pot exista si exceptii adica sa se strice de la natura dar in majoritatea cazurilor sunt convins ca vina apartine in totalitate posesorului celului. ).Sorry pt aia care stiu sa-l foloseasca, cu ei n-am nik. In rest s-auzim numai de bine.

#20
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Nu-mi pomeni de Nokia 6280 , ca la ce rapoarte de fiabilitate a avut , pana si un Telit sau Alcatel l-ar face invidios  :coolspeak:  , ma refer la primele 6 luni pe piata . ale modelului .

#21
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Eu zic ca toti posesorii de SAGEM sa intervina , in caz contrar se face reclama prosta si nu da bine.

Hai nu va rusinati -postati PRO SAGEM !

#22
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Reclama proasta e creata de o TEMBELA si de un impiedicat ca tine.
MI se pare normal infirmarea unor IDIOTENII!!!

#23
Laur1975

Laur1975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 22.07.2006

 vasilas_1, on Feb 15 2007, 02:48, said:

Reclama proasta e creata de o TEMBELA si de un impiedicat ca tine.
MI se pare normal infirmarea unor IDIOTENII!!!

:lol:

#24
makiaveli

makiaveli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 15.01.2007
eu pot sa zic ca de vreo 4 ani de cand am telefon am avut numai Sagemuri (mix5m, Myx 5-2, myx6-2) si de ar fi acuma sa mi schimb telefonul tot un sagem mi as lua.....eu nu am avut probleme cu el....o singura data cu 5-2 dar a fost vina mea, ca mi a cazut in zapada, dar dupa ce mi l-au reparat nu am mai avut probleme...si iata sunt vreo 2 ani de atunci...deci cei care se vaita ca au avut probleme cu telefoanele sagem, ii sfatuiesc sa citeasca intai manualul de utilizare, sa mai citeasca pe forumuri cum se foloseste un telefon si dupa aia sa comenteze...
am vrut sa mi cumpar nu Nokia 6170 (sau care draq e ala cu iron), dar m am razngandit cand mai multa lume mi a zis ca se blocheaza si afisajul mare si ala mic, pe cand cu sagemurile No Problem.....
Deci ADDICTED to SAGEM...... :peacefingers: :peacefingers:

#25
sorin2tudora

sorin2tudora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 04.09.2006

 audibc, on Feb 12 2007, 19:35, said:

http://www.ziaruldeb...p?articol=18388

cititi acest articol si va rog eu...EVITATI DEFINITIV MARCA  SAGEM!
Sunt deacord; evitati marca Sagem ca n-are cine le repara!

#26
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Nu mai vorbiti prostii despre Sagem, orice telefon se poate strica indiferent de marca. La Sagem raporul calitate-pret e f bun. In general sunt telefoane foarte bune, am auzit in general de bine despre ele asa ca lasati-o mai moale.

#27
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006

 sorin2tudora, on Jul 1 2007, 21:47, said:

Sunt deacord; evitati marca Sagem ca n-are cine le repara!
Fugi tare!
Sa inteleg ca ai postat si pe la Benq-Siemens?

#28
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
faza tare e ca am si Sagem si Benq-Siemens...insa B-S-ul chiar m-a dezamagit in schimb my70sapm.spam..c'est un bijou!!!

#29
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
fratilor mie mi se par naspa sagemurile in general din punct de vedere al manevrabilitatii, pentru cei ce nu stiu sagemurile au cel mai bun semnal. stau intr-o zona de munte unde au probleme toate retelele si am clienti ce cumpara doar sagem. padurari, politisti si oamenii care au case mai sus pe munte toti au sagem si mi-au multumit ca le-am recomandat. repet consider ca au un meniu greoi si sunt destul de greu de folosit pentru multi dar semnalul, cel putin in zona mea conteaza.

#30
pretty_woman

pretty_woman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 16.06.2007
am un sagem myx 4 si functioneaza perfect.nu toate sagem-urile sunt proaste dupa cum nici toate nokia nu sunt excelente(vezi 8910,un telefon cu o receptie mizerabila).nu generalizati,se mai strica....pe la toti producatorii..

#31
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

 partyman, on Jul 7 2007, 19:22, said:

fratilor mie mi se par naspa sagemurile in general din punct de vedere al manevrabilitatii, pentru cei ce nu stiu sagemurile au cel mai bun semnal. stau intr-o zona de munte unde au probleme toate retelele si am clienti ce cumpara doar sagem. padurari, politisti si oamenii care au case mai sus pe munte toti au sagem si mi-au multumit ca le-am recomandat. repet consider ca au un meniu greoi si sunt destul de greu de folosit pentru multi dar semnalul, cel putin in zona mea conteaza.
meniu greoi?????? S-Eurile au meniu greoi...si butoaele alea ciudate la unele tipuri dintre ele(nu exista buton verde si roshu)...Oricum, nu conteaza asta, faza cu semnalul bun e apreciata si de cei din afara...de exemplu din India unde mediul rural e imens..

#32
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

 tzotzolyno, on Jul 8 2007, 13:20, said:

meniu greoi?????? S-Eurile au meniu greoi...si butoaele alea ciudate la unele tipuri dintre ele(nu exista buton verde si roshu)...Oricum, nu conteaza asta, faza cu semnalul bun e apreciata si de cei din afara...de exemplu din India unde mediul rural e imens..
tin sa precizez ca in general vand telefoane ieftine Sagem my100x si my200x, care in opinia mea au niste meniuri si butoane proaste rau.

#33
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
AM avut 2 Sagemuri: total multumit de ele. Oricum peste Nokia 2610 si alte petarde de la Motorola sau SE. Faptul ca acum am 2 telefoane scumpe nu inseamna ca Sagem nu mi-a lasat o impresie FOARTE buna. Toata stima pt firma asta.

#34
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007

 partyman, on Jul 8 2007, 22:06, said:

tin sa precizez ca in general vand telefoane ieftine Sagem my100x si my200x, care in opinia mea au niste meniuri si butoane proaste rau.
Nu te supara, dar imi vorbesti de clasa low-end...Daca e asha, ia si butoneaza un J100 sau J210(S-E bineintzeles!) si zi-mi te rog cat de confortabile sunt meniurile lor!
Cu Sagemul meu (my700x) si celelalte din clasa medie->mid-high e alta poveste... B)

#35
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

 tzotzolyno, on Jul 9 2007, 04:28, said:

Nu te supara, dar imi vorbesti de clasa low-end...Daca e asha, ia si butoneaza un J100 sau J210(S-E bineintzeles!) si zi-mi te rog cat de confortabile sunt meniurile lor!
Cu Sagemul meu (my700x) si celelalte din clasa medie->mid-high e alta poveste... B)
nu ma supar, timp de 1 an jumate nu am vandut decat 1 tel SE J100i, in schimb daca SE ar fi avut semnalul celor de la sagem poate alta ar fi fost situatia.

#36
mancuso

mancuso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 20.09.2005
am avut 2 sagemuri, supermultumit de ele, mai putin de customizarea orange, in rest foarte multumit, baterie excelenta, sagem 5 - 2 il am de 3 ani (cred) si ma tine si acum bateria 7 zile, si vorbesc la el, e pe cosmote.
acum daca tu iti iei cel mai ieftin model de sagem nu ai cum sa fii multumit pe deplin de el.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate