Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

asociatia pesoanelor care au luat teapa de la sagem

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

View Postmancuso, on Jul 9 2007, 20:29, said:

am avut 2 sagemuri, supermultumit de ele, mai putin de customizarea orange, in rest foarte multumit, baterie excelenta, sagem 5 - 2 il am de 3 ani (cred) si ma tine si acum bateria 7 zile, si vorbesc la el, e pe cosmote.
acum daca tu iti iei cel mai ieftin model de sagem nu ai cum sa fii multumit pe deplin de el.
nu vorbesc de mine ci de clientii mei...

#38
lx_oltean

lx_oltean

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.03.2006

View Postpastel3005, on Feb 12 2007, 19:54, said:

am in casa, un sagem myx2-2m. e singurul telefon, din cele 5 care le avem, care nu a avut nici o problema. merge perfect, ca in prima zi. oricum, in articol e vorba despre service-ul care a incercat sa traga o teapa.
nu trebuie generalizat.
si eu am unul la fel....merge super

#39
big.brother

big.brother

    .:: KING ::.

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 07.05.2007
Nu am avut Sagem, dar am auzit că sunt în linie cu Motorola :)

#40
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Din acest topic se deduce ca nu se prea poate infiinta o asociatie a persoanelor care au luat teapa de la Sagem ci din contra o asociatie e persoanelor care au avut Sagem (si stiu ce vorbesc) si sunt/au fost multumiti.
Mai curind se infiinteaza o asociatie a celor care au luat teapa de la Nokia. Sagem poate face telefoane ieftine, insa sunt decente si nu dezamagesc.
Repet, am avut Sagem, acum am Nokia (E50) si SE (K610i). Asa ca nu pot intra in asociatia celor care abereaza si vorbesc din auzite.

Edited by blackcat, 21 July 2007 - 16:53.


#41
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

View Postpartyman, on Jul 9 2007, 08:01, said:

nu ma supar, timp de 1 an jumate nu am vandut decat 1 tel SE J100i, in schimb daca SE ar fi avut semnalul celor de la sagem poate alta ar fi fost situatia.


Lasa-le cum sunt (SE-urile low end) , in viitor apropiat va scrie pe partea hardware , Sagem , ale producatorului suedoezo-nipon .
J100 indiferent de culoare l-am considerat telefon de pensionar , dupa felul cum arata , indiferent de culoare , nu ca-s nebun , dar multe persoane inaintate in varsta au un asemenea mobil .

Sagem 202x are tastatura cam moale si ecranul slabut , dar 212 corecteaza aceste deficiente + soneriile care se aud mai clar si mai tare .

Edited by connectorxp, 21 July 2007 - 22:40.


#42
andrew2406

andrew2406

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 04.02.2007
am un sagem myx 5-2 de 3 ani pot sa zic ca merge ca in prima zi .super telefon asa ca nu mai criticati atata firma sagem

#43
pantyra

pantyra

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.07.2007
In 2005 am avut un Sagem myx1 cu ecran monocrom . Am fost foarte multumit de el. Dupa 11 luni bateria nu a dat semne ca ar fi uzata/obosita.

#44
SirGod

SirGod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.12.2007
Io am sagem my700x si sunt multumit de el..am mai avut sagem,la care nu am avut probleme cu softul si cu nimic...Acum depinde si de unde le cumperi etc..Daca le iei cu soft original sunt mai bune decat cele cu soft de orange..asa ca Sagem nu e o companie proasta,ci softurile de orange etc..

#45
mephistovick

mephistovick

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.01.2008
Am vazut ca va pricepeti la sagem, care ma ajuta si pe mine? Am mai scris aici, nu prea am raspunsuri, dau link ca sa nu postez de doua ori.
http://forum.softped...p;#entry3907053

#46
drq101

drq101

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 25.03.2007
eu am asa ceva :sagem myX-2, myX5-2,myE77
vreau sa zic ca merg toate ca-n prima zi
sunt f multumit de ele la toate capitolele

#47
ionutz-andrei

ionutz-andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 10.06.2008
Omule tu ai o mare problema...nu inteleg ce au telefoanele sagem? dupa mine sunt cele mai bune tine bateria se aud tare au semnal...sunt destul de dotate..si rezista si la socuri...eu am avut in general sagem si luna trecuta miam luat un nokia 8800...ce sa vezi..un telefon de 5 mil...de tot rahatu :thumbdown:  doar 64 mb fara card si blut..in rest..... ce sa zic mia scapat din mana pe strada..si sa dus... iau sarit contactele de la baterie si s-a fisurat placa de baza...NOKIA nai cei zice... pe cand un sagem vai de el myx2-2m  joci fotbal cu el..si nare nik.. akm am un myE77 si un sagem my511x de care sunt ffff multumit.....nush care e problema ta . sagem it's the best  :coolspeak: :thumbup:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate