Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Coranul - interpretari personale

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

#55
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

 armonie, on Feb 20 2007, 08:35, said:

Eu consider afirmatiile tale nule sau STIINTA? Eu am creat cumva stiinta. ia si studiaza...ai ramas in urma din cauza religiei tale.
Si esti tu in masura sa consideri afirmatiile mele nule (are d faptapartin  altora mult mai destepti decat Allah)? Eu sunt de acord cu cei care au studiat intradevar cuvantul lui Allah si l-au dovedit fals. Voi daor trebuie sa va descuiati mintile sa le mai aerisiti putin. Au trecut 1400 de ani...

Nu ma intereseaza ce gindesti si ce scrii.Ai numa' varza murata inloc de creier asa ca get lost.

#56
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005

 Nefersetty, on Feb 21 2007, 06:10, said:

Nu ma intereseaza ce gindesti si ce scrii.Ai numa' varza murata inloc de creier asa ca get lost.
Parca ti-am dat un warn pentru jigniri. Daca se mai repeta, iti mai dau unul si tot asa pana inveti sa folosesti butonul Report in loc sa raspunzi cu jigniri la jigniri. M-am saturat de flame-ul produs pe sectiunea asta.

#57
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

 landscape10, on Feb 21 2007, 02:34, said:

Parca ti-am dat un warn pentru jigniri. Daca se mai repeta, iti mai dau unul si tot asa pana inveti sa folosesti butonul Report in loc sa raspunzi cu jigniri la jigniri. M-am saturat de flame-ul produs pe sectiunea asta.

Stii ceva draga,atunci ia-te de cei care au inceput cu jicnirile in the first place!
Nu sint obisnuita ca atunci cind cineva "imi trage o palma sa intorc si obrazul celalalt".If you get my drift.Ok?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate