Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 

senorg romania

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
Eichmann

Eichmann

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 370
  • Înscris: 02.10.2003
ce parere aveti de aceasta firma? ati cumparat de la ei?
mie imi inspira incredere, au preturi acceptabile si perioda de garantie buna.
as cumpara un sistem de la ei, dar mie frica de modul de rezolvare al garantiilor.(sant mai putiun norocos si dasta instreb)

ii recomandati?

#2
Eichmann

Eichmann

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 370
  • Înscris: 02.10.2003
nu a auzit nimeni de senorg? :thinking:

#3
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 21.700
  • Înscris: 26.11.2001
Din cate stiu eu, ei lucreaza in general ca imporatori, nu ca vanzatori directi.
Nu prea lucreaza cu marci, asa ca personal nu recomand.

Incearca Quartz sau Viper.

#4
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 551
  • Înscris: 19.06.2003
eu cand am auzit de ei prima si ultima data aveau niste preturi cam mari...
asa ca ulterior nu m-a mai interesat firma! sorry

#5
Eichmann

Eichmann

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 370
  • Înscris: 02.10.2003
am gasit intamplator un magazin al lor langa mitropolie. eu stiam  ca sant imprtatori si fac si sisteme. preturile mi se par decente, ex:1,6 milioane un cdrw LG cu 2 ani garantie,un wd Jb80 giga 3.380.000 cu 3 ani garantie etc.
ma gandeam sa iau un sistem nou de la ei.
vad ca cel mai ieftin e viper, astia cum stau la garantie?m-au enervat odata;trec pe acolo acum cateva luni sa iau o oferta fac si o factura proforma iar a doua zi cand ma duc cu banii vad ca oferta era modificata,preturile de cu o zi inainte erau acum trecute pentru reseleri........

#6
Crash

Crash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.066
  • Înscris: 27.08.2002

Quote

Originally posted by Eichmann
ce parere aveti de aceasta firma? ati cumparat de la ei?
mie imi inspira incredere, au preturi acceptabile si perioda de garantie buna.
as cumpara un sistem de la ei, dar mie frica de modul de rezolvare al garantiilor.(sant mai putiun norocos si dasta instreb)

ii recomandati?


asa cum a zis si Courage ei lucreaza mai mult cu distribuitorii ......de notat ar fi ca sunt importatori unici Abit....oricum sunt f. seriosi.....poti cumpara cu incredere

#7
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.606
  • Înscris: 22.09.2002
subscriu. senorg sunt foarte seriosi

#8
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.420
  • Înscris: 05.08.2003
Eu zic ca nu sunt asa seriosi. Vara trecuta m-am dus la ei sa cumpar un laptop pt firma. Mi-am ales modelul, am platiti cu OP, tipul cu care am vorbit mi-a zis ca vin doua aparate din acel model si nici unul nu fusese inca rezervat, so totul e OK. Tipul asta imi zice sa vin peste o saptamana sa imi iau calculatorul.
Peste o saptamana sun sa intreb daca au ajuns calculatoarele si vanzatorul imi spune ca "stiti, s-a produs o gresala, cele doua laptopuri erau rezervate de fapt dinainte sa veniti dumneavoastra dar colega mea care a facut rezervarea a uitat sa treaca in baza de date acest lucru. Ne pare rau." . Il intreb cand vin alte calculatoare. Cica "nu stiu exact, incercati peste o saptamana" si m-a tot dus asa de a trecut in total o luna jumate de la achitarea aparatului pana mi l-au adus si asta dupa ce am sunat la director si am amenintat ca ii dam in judecata. Nu stiu de unde au scos calculatorul ca vanzatorul ala mi-a spus ca mai am de asteptat inca o saptamana dar dupa discutia cu directorul a aparut calculatorul a doua zi.
A doua problema cu ei a fost ca odata cu calculatorul am comandat si un modul de ram de 256MB pentru laptop si nici pe asta nu mi l-au adus. L-am luat la vre-o 2-3 zile dupa ce am ridicat laptopul.

Asa ca, trageti concluziile.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate