Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?
 Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 

HP C3180 sau CANON MP 180

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
G the man

G the man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.12.2006
sal...va rog frumos sa ma ajutati ....vreau sami iau o multifunctionala si nu stiu p care sa o aleg din astea 2....vreau sa aud pareri d la cei kare posed....sau au cunostinte.....,experienta.....vreau detalii despre cum se comporta dak au probleme...k refilu....cartusu...cam cat ma tin...dak au probleme...carei cea mai buna.Dakti fi in lokul meu p care ati luao?As trage la imprimanta kam 150-200 p/luna,scaneru sa fie bun...copiatoru..zik k merge la am2,sa scot fotografii nar strica...aa...scaneru e bun nu?...si probleme dak ati intampinat...deci p care ati luao?..va multumesc anticipat

Edited by G the man, 22 January 2007 - 19:54.


#2
G the man

G the man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.12.2006
:helpsmilie:  hai ma ...va rog frumos :confused:....... va implor...... voi ceati lua nu vreau sa iau  o hatarare si sa plang dupa......pls...kiar naveti nici unu cunostine....din auzite......zicetimi va rog frumos:crying:

#3
mascotzel

mascotzel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 07.06.2006
mai sunt cateva topicuri pe aici,dc nu le-ai citit?
da un search,ia-le la rand si vezi(ar trebui sa fie oricum pe prima pagina)

recomandarea:HPC3180

#4
G the man

G the man

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.12.2006
Deci...din cate am inteles.....avantaje/dezavantaje..=>hp in komparatie k canon...kastiga hp...la toate capitolele in afara de cartuse.....pt k el are din stoc ala d 5ml,iar canon 15ml...refilu se face usor la ambele.....so......habar nam ce sam iau....:(.....eu a nevoie sa fie toate d calitate dar sa si trag mai mult....nush kred k am sa iau hp ....da nu iau cartusele alea d 5ml...am sa iau mai mare.......voi sunteti d'akord?

#5
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
cartusul #336 cu care vine HP e de 5 ml si costa ~50 RON. Exista de vanzare si cartuse cu capacitate mai mare, #337, #338, #339 (#339 costa cam 110 RON si are vreo 15 ml).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate