Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

DACIA LOGAN 4X4 SUV !STIRE BOMBA 19 IAN 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#19
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Logan MCV 4x4 probabil o sa fie numai cu 5 locuri, din cauza transmisiei spate...

Edited by H725, 22 January 2007 - 10:53.


#20
safari-BOOM

safari-BOOM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2006

View PostX-plane, on Jan 19 2007, 18:38, said:

Alta sursa demna de incredere.  :deadtongue:
N-ai pt ce!Ca idee,eu am un Opel Astra dar un asa "jeepan" m-ar cam interesa sa fiu sincer.Dar dc vor lasa aceeasi fatza (de spate) nici o sansa...

#21
safari-BOOM

safari-BOOM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2006

View Postsafari-BOOM, on Jan 22 2007, 14:09, said:

N-ai pt ce!Ca idee,eu am un Opel Astra dar un asa "jeepan" m-ar cam interesa sa fiu sincer.Dar dc vor lasa aceeasi fatza (de spate) nici o sansa...
Era pt "parise",pardon!

#22
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004

View Postsafari-BOOM, on Jan 22 2007, 14:13, said:

Era pt "parise",pardon!


elementul care m-a facut sa rad a fost designul pe care l-au facut astia, pana sa vad ca defapt era un alt concept caruia i se pusese fata de Logan.
Din puncutul meu de vedere este un pas in fata in procesul de maturizare a brandului pe piata.
Chiar azi am citit intr-un articol despre autobiografia (sau asa ceva) a celui care a concepul proiectul Dacia, Louis Schweitzersi, zicea acolo ca undeva pana in 2010 unul din trei sau patru masini Renault vandute va fi un Logan.
So.. la mai mare

#23
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
vom vedea cum va arata o Dacia 4x4.. nu se stie niciodata. Deocamdata mai repet inca odata , cgi-urile nu au nimic real in el (demonstrate macar de un spyshot)

#24
X-plane

X-plane

    ANTICOMUNIST.

  • Grup: Validating
  • Posts: 7,838
  • Înscris: 15.03.2006

View Postromaximusro, on Jan 22 2007, 02:40, said:

un cgi care s-ar putea apropia de un posibil 4x4 logan


Asta da, ar fi in tonul general al marcii. :roflmao: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

#25
DrDMX

DrDMX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 17.01.2007
-ma joc si eu in seara asta in "fotoshop" si va fac un Logan 4X16  , arata ridicol aceasta masina(poza) , au lungit-o , au tras de ea , mai bine nu puneau nici o poza , scriau doar articolul si gata !!!
-A si inca ceva deobicei masinile facute in acest mod ARATA BESTIAL , asta arata oribil asa , ma intrb in realitate cum o arata ???

#26
the__1

the__1

    ZaUan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,650
  • Înscris: 08.03.2006
Sa-l vedem lansat. Nu a confirmat nimeni de la Dacia aparitia acestui model.

#27
safari-BOOM

safari-BOOM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2006

View PostDrDMX, on Jan 25 2007, 23:34, said:

-ma joc si eu in seara asta in "fotoshop" si va fac un Logan 4X16  , arata ridicol aceasta masina(poza) , au lungit-o , au tras de ea , mai bine nu puneau nici o poza , scriau doar articolul si gata !!!
-A si inca ceva deobicei masinile facute in acest mod ARATA BESTIAL , asta arata oribil asa , ma intrb in realitate cum o arata ???
Tare doctore!
Dar tot e bine ca macar le-a atras cat de cat atentia Logan si n-au trecut chiar nepasatori pe langa model...Sau mai bine ar fi trecut nepasatori pe langa decat sa puna caricatura aia de poza..?! :worthy:

#28
ikst

ikst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 19.06.2006
Extrem de amuzanta incercarea....
Asa ceva nu va scoate Dacia in multi ani. Nu are resursele necesare.
In cel mai fericit caz, va fi ceva de genul STEPPE.

#29
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,951
  • Înscris: 17.10.2003
Mofturi.
Nu e greu sa umfli o masina in Photosop si sa ii pui un scut nervurat asa cum au toate suv-urile din lume. Si apoi sa te bati cu pumnii in piept in 2020: v-am zis noi acum cinspe ani ca asa o sa arate? Evident ca o sa fie pe acolo, ca altfel n-are cum: trebuie sa pastreze moaca masinii de baza pentru identitate de marca, trebuie sa fie mai inalta si mai umflata, trebuie sa aiba scuturi, etc. Ce sa spun, mare smecherie la vizionarii astia.
Probabil chiar asa o sa arate, ei si?

#30
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
E clar ca o sa faca ce au facut si concurentii. O sa inalte suspensia, o sa puna plastice de protectie, bara fata si spate modificata.... si 1000 euroi in plus la pret  :clapping:

#31
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
posibil totusi ca pe asta sa il faca 4x4. Asa cum ziceam.. mai mari sanse avem sa vedem un viitor papuc 4x4, decat un mcv 4x4

#32
safari-BOOM

safari-BOOM

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 04.01.2006

View PostH725, on Feb 8 2007, 10:14, said:

E clar ca o sa faca ce au facut si concurentii. O sa inalte suspensia, o sa puna plastice de protectie, bara fata si spate modificata.... si 1000 euroi in plus la pret  :clapping:
As plange...dar nu pot ca ma umfla rasul!.....???
Indif ce ar face Dacia ,ei tot pe preturi mici tb sa se bazeze caltfel n-au sanse in fata celorlalti producatori de marca.Iar,dupa cum stim cu totii,ce e ieftin...E FOARTE PROST TAICA!Nu degeaba e vechea zicala "Sunt prea sarac sa-mi cumpar lucruri ieftine!"

#33
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
foarte prost? eu zic ca e mediu. Si daca vor face un suv ieftin preluand platforme amortizate de la Nissan si Renault ar fi k.. nu uita ca nissan produce si masini foarte bune in offroad. Iar daca il pun si la un pret decent..

#34
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
prima poza e o combinatie de dacie cu Tiguan.   Nu mi-as lua asa ceva niciodata.

#35
$eb

$eb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 08.06.2005
Ce masina ai?
  NU ce ai vrea sa ai, ce masina ai?

Dacia poate produce SUV intr-un termen foarte scurt. Problema care apare, se merita,..isi va scoate investitia banii? Renteaza sa intri pe un sector de masini , unde clientii sunt mult mai pretentiosi si unde nu ai traditie, nume, etc.
Pentru ca foarte multi traiti intr-o lume paralela cu realitatea.
Credeti ca o societate comerciala isi arunca banii in modificari de platforme si proiecte din ziar, numai pentru ca a scris cineva rau de ai pe forumul sp.

#36
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006

View Post$eb, on Feb 8 2007, 11:49, said:

Ce masina ai?
  NU ce ai vrea sa ai, ce masina ai?


Stai linistit, am masini FOARTE BUNE.  Asa ceva nu i-as lua nici lu' tata, experientele dubioase ale celor de la Dacia in colaborare cu pilotii de la Renault.

O da, am AVUT renault RX4 si nu mi-a produs mari placeri.   Plus ca aveam crescatorie de greieri in spate la un monent dat de la gropile mioritice.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate