Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#55
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View PostVedy90, on Aug 5 2007, 12:25, said:

Va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti de ce imi da "Conflict with emulation software detected" si nu intra in joc (nu trece de start screen)
ai jocul piratat si aici nu incurajam asa ceva , asa ca te rog abtinete :nonobad:

#56
Vedy90

Vedy90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.08.2006

View PostVedy90, on Aug 5 2007, 12:25, said:

Va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti de ce imi da "Conflict with emulation software detected" si nu intra in joc (nu trece de start screen)
shtii...poate k nu-mi permit sa cumpar jocul...nu fii ipocrit...vorbesc serios...

#57
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View PostVedy90, on Aug 5 2007, 12:42, said:

shtii...poate k nu-mi permit sa cumpar jocul...nu fii ipocrit...vorbesc serios...
ai grija la limbaj si 2 la mana aici nu incurajam pirateria , iar daca continui tot asa o sa folosesc in ordinea asta sanctiunile: warn, suspend, ban .Iti e clar sau trebuie sa iti desenez?

#58
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
Cand incerc sa joc online imi cere un account. Unde ma duc sa creez acel account?

#59
NeoForever

NeoForever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 24.12.2006
Care vrea sa joace cu mine ma gaseste la ID : neo_forever2006 :) astept adversari .

BTW am Kane Edition  -_-

#60
langhe

langhe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.01.2008
Am si io o problema cu acest joc! Tinand cont de faptu ca am xp professional licentiat si update-urile sunt la zi fara erori, jocu cumparat din magazin (deci nu dicutam de piraterii), nu pot sa il instalez.

Imi spune asa "The wizard Was interrupted before Command & Conquer 3 could be completely installed. Your system has not been modified. To install this program at a later time, please run the installation again."

A mai patit cineva, puteti sa ma ajutati si pe mine?

Multumesc anticipat.

#61
musso

musso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 27.06.2005
kane edition e acelasi cu kanes wrath???
daca nu care-s diferentele? l-a jucat cineva?

#62
Berlin

Berlin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,152
  • Înscris: 20.12.2005
Kane's Wrath e addon la Tiberium Wars.

#63
AndreiRobert

AndreiRobert

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 04.04.2008
Kane's Wrath nu e chiar un addon a lui Tiberium Wars , daca ar fi fost un addon ar fi avunt pana in 3 GB (maxim) , el are 7 ,56 GB asa ca , asta nu e addmon ci un alt joc mai exact , chiar daca are legatura una cu alta . De exemplu : Unreal Tournament 2003- 2004 , Warcraft 3 Reigh of Chaos (sau ceva de genu asta ) - Warcraft 3 Frozen Throne

Kane's Wrath il intrece pe Kane Edition sau Tiberium Wars , am observat ca are niste obtiuni noi (Global conquest) sau cate 2 subclase la fiecare rasa la GDI -ZOCOM , si inca una                .             Scrin - Traveller 59            , Reaper 17             ,             NOD- Black Hand            - Mark of Kane (ceva de genu asta)    , in fine , eu am jocul nu ma pot bucura de el deoarece am placa video nVidia 7050 am ultimul driver si toate jocuri se misca cam cu 10-20 (cu noroc) . daca ma poate ajuta cineva , sunt bucuros sa il ascult , Oare o fi de la driver ? eu credeam ca driverul e special pentru Office ceva de genu asta , (asa am banuit eu) , eu presupun sa instalez un driver special pentru gaming , dar de unde ??? La Kane Edition pe CD am vazut ca are un "nvidia driver 77" sau ceva de genu asta , nu am vrut sa il instalez pentru ca imi era sa nu iau virus sau sa imi crape Windosu , oricum  tot mi-a crapat Windosu deoarece am luat un virus de pe torente . PLS Help me , astept raspunsuri

#64
armaghedon_now

armaghedon_now

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 23.01.2007
Cine-mi da si mie un trainer care sa functioneze cu Command & Conquer Kane edition
Tot ce am incercat pana acum nu functioneaza deloc

#65
radon3

radon3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 08.01.2008

View Postarmaghedon_now, on Jun 19 2008, 10:15, said:

Cine-mi da si mie un trainer care sa functioneze cu Command & Conquer Kane edition
Tot ce am incercat pana acum nu functioneaza deloc

Zii si mie care e farmecu sa joci  cu astfel de trainere?mai ales ca jocu nu e char atat de dificil incat sa nu poti sa termini o harta,trebuie doar sa te duca un pic capu... <_<

#66
deufren

deufren

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 14.07.2006

View Postarmaghedon_now, on Jun 19 2008, 20:15, said:

Cine-mi da si mie un trainer care sa functioneze cu Command & Conquer Kane edition
Tot ce am incercat pana acum nu functioneaza deloc
exista site-uri speciale care sunt sepicale pentru asa ceva...Google....!!!!.Visavis de"Tot ce am incercat pana acum nu functioneaza deloc" problema este ca trebui ca si versiunea trainerului sa fie la fel ca si versiune game-ului

Edited by deufren, 16 August 2008 - 19:45.


#67
hellboy666_germy

hellboy666_germy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.08.2008
Salut . Am cautat foarte mult niste tipi cu care sa joc Tiberium Wars sau Kane's Wrath online cu ajutorul lui Hamachi.......



1 Ma gasiti pe id-ul hellboy_the_nazi    ;)


2 Spuneti-mi si mie nijte retele de hamachi cu parolele lor unde pot juca cu mai multi acest joc :D

#68
cosmindaniel1978

cosmindaniel1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 16.07.2008
SALUT; am si eu o mare problema;la nivelul Distroy the Vega's Base nu mai vrea sa intre in nivelul urmator dupa ce lichidez tot si chiar dupa ce capturez piramida,stie cineva ceva ascuns care ar mai trebui distrus sau ce trebuie facut pt a intra in nivelul urmator.
Thnk's. :wallbash: :unsure: :( :huh: :huh: :huh:

#69
emanuel7

emanuel7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 06.03.2006
cosmindaniel1978, aia e misiune din Tiberium Sun nu din Tiberium Wars...

Probabil e un bug la joc. Am atasat un save game cu misiunea. Incearca cu el.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate