Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transmite cineva in Romania?

TĂTUȚU...se intoarce!

Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...
 Taiere ramuri "neroditoare...

Business/afacere cu utilaje

Genetica vs educatia vs cultura

Laptop Asus ROG Strix G15 cu pro...
 Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate

Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...
 suport/cutie fixare SSD in locul ...

Popcorn stradal

De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB
 

Orange Student

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.679
  • Înscris: 07.01.2002
Merita sa-mi iau abonam orange student? (avand in vedere ca sunt student :) )
Cu 7$ pe luna am :  180 de minute în retea pentru convorbirile din weekend si, gratuit, la alegere 15 minute în orice retea nationalã sau 5 numere favorite din orice retea.

Ce ziceti se merita ?
As vrea sa-mi iau abonam pt ca mai toti prietenii mei au migrat spre orange si io am ramas pe cnx si cam sucks atunci cand tre' sa vb cu ei(majoritatea si-au luat abonam. de 4$)

#2
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
Asta a treaba ta daca iti faci sau nu abonament. In schimb tu nu vei beneficia de abonamentul ala decat atatat timp cat esti student, in rest te vor pune la plata cat e normal cu optiunile astea.
Si daca ai un Cnx 5 si cu ceva minute gratuite , 20centi/min eu zic ca nu e sucks :) . Eu cel putin n-as merge dupa "berbec"

#3
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.051
  • Înscris: 02.01.2003
Nu cred ca e bine sa te blochezi un an de zile la banii acestia, mai ales ca este vorba de 7 USD/luna, o suma mica la prima vedere, dar relativ mare cind vine vorba sa o scazi luna de luna din buget.

Daca mai ai un alt abonament sau o alta cartela, poate se completeaza, dar nu ti-as recomanda Orange... In Bucuresti a cam picat reteaua (nu mai face fata) si probabil situatia e asemanatoare in toate marile orase.

#4
Van der Bilus

Van der Bilus

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 317
  • Înscris: 22.03.2003
allex te rog sa-mi dai un nr de telefon orange sa te sun ca sa vedem cum a cazut orange...
vorbesc bine mersi si ziua si seara dupa 20.00 mai mult de 20 min zilnic si tare as vrea sa testez cu tine faimoasa slabire a portocalei.....
daca esti rosu hai sa vorbim si de la zapp la zapp sa vedem unde se aude mai bine ......

si cum spuneam mai demult "la teste baieti"pt ca de auzit de la vecini m-am cam saturat si mai ales de cei care au connex dar isi dau cu parerea de "serviciile" orange......

ca raspuns la intrebare e foarte usor in conditiile date
vrei sa vorbesti cu prietenii....orange
vrei sa dai bip-uri ca sa te sune altii...connex

#5
lender

lender

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.067
  • Înscris: 04.08.2002
Daca esti mai mult de un an la cnx, nu exista oferte sa te treaca la orange cu toate optiunile alea care le primesti dupa ce stai peste un an la ei(fidelizarea)?

Eu am Free-ul si am deja 210 min in Orange, mi se pare super-convenabil mai ales ca dupa ce implinesc 2 ani o sa am 240 min. Trebuie sa te gandesti si la asta cand alegi abonamentul.

#6
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.360
  • Înscris: 03.08.2003
Daca ai deja connex si vrei sa treci pe orange vei avea si alte avantaje. Nu mai tin minte ce exact, parca iti alegeai numarul si primeai pe viata niste minute gratuite.

#7
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.103
  • Înscris: 05.05.2003
15 minute nationale, dar dupa 8 luni si 2 ani primesti CIUCIU!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate