Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

am nevoie de program php

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
totalauto

totalauto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2007
Sunt bata. Habar n-am php.

De aceea, am nevoie de cineva priceput pentru realizarea unui proiect mic si - sper eu - simplu.

Pe scurt:

- am un excel cu o baza de date.
- am un blog Word Press, gazduit pe un server care are toate "chinezariile" specifice - php, mysql, bla bla
- am nevoie de un php cu un formular (oricat de urat, dar functional) in care sa aleg niste criterii de cautare, iar - dupa actionarea butonului submit - sa imi afiseze rezultatele cautarii.
- capul tabel al bazei de date este de tipul: - marca, tip produs, caracteristica 1, caracteristica 2... caracteristica n.
- in formular ar trebui sa aleg caracteristicele interesante pentru un utilizator, valoare, iar dupa submit sa imi afiseze doar acele linii (complete, din baza de date originala) care indeplinesc criteriile de cautare.

Am fost coerent ?? :)

Please help, contra cost (pret decent).

#2
totalauto

totalauto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.01.2007
nu se inghesuie nimeni...

exista alt loc unde sepoate posta o comanda de software?

#3
ioman87

ioman87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 05.02.2006
pot sa-ti fac eu scriptul.
ID-u meu de mess: ioman87. Cauta-ma sa discutam.

#4
faithless_soul

faithless_soul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 01.07.2006
Daca nu te-a rezolvat ioman87 poti sa-mi dai si mie un PM pentru detalii de contact

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate