Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Sedinta foto cu model - cum sa salvezi ziua

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
informix

informix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.01.2007
E o intamplare tare nostima cu poza asta:
http://foto.business...a...um=5&pos=11

Tipa zugravise la casa iubitului si a avut un mic accident cu vopseaua. Pentru ca nu am putut amana sedinta foto, am ales sa contrastam si sa mai adaugam culoare fetei si cred ca a iesti ceva frumos... sau cel putin interesant ;)

#2
panama35

panama35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 05.11.2006

View Postinformix, on Jan 7 2007, 12:40, said:

E o intamplare tare nostima cu poza asta:
http://foto.business...a...um=5&pos=11

Tipa zugravise la casa iubitului si a avut un mic accident cu vopseaua. Pentru ca nu am putut amana sedinta foto, am ales sa contrastam si sa mai adaugam culoare fetei si cred ca a iesti ceva frumos... sau cel putin interesant ;)

E ceva frumos si a iesit ceva interesant, dar, draga informix, da-mi voie sa cred ca ai fost ...dezinformix sau n-ai inteles tu bine  :)

Nu cred, nici sa ma pici cu ceara, ca femeia din poza a zugravit in vreo casa, fie si a iubitului ei, cum spui, nici macar ca hobby.
Poate s-a dus sa vada in ce stadiu sunt lucrarile ori sa-si dea cu parerea si asa s-a patat.

Uite-te si tu mai bine la tipa asta din poza :coolspeak: si imagineaza-ti ca zugraveste ( nu intr-o reclama, ci pe bune!).Trebuie sa recunosti ca ti-ar trebui multa imaginatie.Chiar mai multa decat ti-a trebuit cand ai conceput fotografia. :D

Edited by panama35, 07 January 2007 - 19:27.


#3
informix

informix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 07.01.2007
Faza e pe bune. Fotograful este Viorel Gabriel.
La noi in Romania femeile pun mana la varuit/vopsit. Sa nu traim cu impresia ca toate fotomodelele stau in mall sau la beauty shop!

#4
panama35

panama35

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 05.11.2006

View Postinformix, on Jan 9 2007, 10:28, said:

La noi in Romania femeile pun mana la varuit/vopsit. Sa nu traim cu impresia ca toate fotomodelele stau in mall sau la beauty shop!

:D  Shopenhauer te-ar fi iubit.Ba nu, te-ar fi adorat!  :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate