Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

A disparut processes din ctrl+alt+del...

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,806
  • Înscris: 21.06.2002
da!! asa e!! :):) da-i dublu click deasupra de list box-ul cu aplicatiile ce ruleaza si o sa vezi surpriza! :)

===W=O=R=M====================

#20
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
@IOn: Asa e! Nu stiu cum de nu mi-a picat fisa! Stiam de faza asta, dar cum nu am folosit-o prea des....
@menetz: Deja simt ca si peretii m-ar intelege mai bine! Eu vorbeam de un program cu care sa deschizi din tastatura programul Proc. Exp. nu Task Manager, ca ala stie orice idiot cum se deschide!

#21
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
@nozavi: uff..pai daca procexp e pus ca task manager... ?! eu credeam ca de asta vorbim :) anyways... windowsul ce are..de ce trebe alt program ? :) ia da tu proprietati pe executabil s ivezi ca ai acolo shortcut key

#22
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

Quote

Originally posted by menetz
windowsul ce are..de ce trebe alt program ?


Bine, menetz, tu continua sa deschizi poze in IE, mp3-uri in Media Player si doc-uri in Wordpad! Intre timp noi astia care am trecut de faza Hai sa ne multumim cu ce avem (unde-s HC-urile, Doamne? :drac: ), vorba englezului we're trying to get the best out of what we've got! Iar un programel mai simplu si totusi capabil sa ofere atatea informatii, face aproape inutila folosirea Task Managerului in asemenea circumstante!
BTW: Pe viitor incearca sa raspunzi ontopic!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate