Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 

DVD-RW LG care nu vrea sa citeasca

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
the_coolest_boy06

the_coolest_boy06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 14.10.2006
Am achizitionat de curand un DVD-RW LG! Cd-urile le citeste, dar dvd-urile nu! Scrie blank! Am incercat sa scriu un dvd pe calculator si sa il pun la home cinema! Imi scrie ca nu se pot accesa! Imi trebuie vreun program pentru a citi dvd-urile? Va rog sa imi raspundeti fiindca am vazut ca la celalalt topic nici nu l-ati bagat in seama! :(( Va rog mult!

#2
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Ar trebui să citească DVD-urile ca și cum îți citește CD-urile. Nu este nevoie de program special. Poate are unitatea ceva probleme. Încearcă unitatea și la un prieten și dacă tot nu merge du-te cu ea înapoi la garanție.

#3
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Cite tipuri de discuri DVD ai incercat ? Unde erau scrise ? Cum l-ai facut pe acela pentru home cinema ? In format DVD sau playerul citeste si DivX ?

#4
the_coolest_boy06

the_coolest_boy06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 14.10.2006

 queensoft, on Jan 5 2007, 09:50, said:

Cite tipuri de discuri DVD ai incercat ? Unde erau scrise ? Cum l-ai facut pe acela pentru home cinema ? In format DVD sau playerul citeste si DivX ?
conteaza ca merge  :peacefingers:  deocamdata

#5
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
daca ai scris un DVD, computerul trebuie sa il citeasca. daca il citeste, e ok.
dvd playerul daca nu il vede, asta poate fi ori de la formatul de scriere, ori nu ii place discul. incearca sa scri cu viteza mica, poate asa il va vedea, si pe un blank de calitate.

Edited by pastel3005, 10 February 2007 - 10:06.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate