Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

Sfat pentru cumpararea unei imprimante

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Alex7

Alex7

Junior Member

• Grup: Members
salutari ! vreau sa`mi achizitionez o imprimanta color pentru "uz casnic" . Pun la bataie 1.500.000 lei vechi. ma intereseaza ca imprimanta sa fie cat de cat mica ( nu prea mai am loc pe/langa birou  <_< ) iar pretul/ incarcatul cartuselor sa nu ma coste o avere. Ce imi recomandati?
  :peacefingers:

ps.: eu ma gandeam la urmatoarele HP 3920/ HP DJ 1360 / LEXMARK Z617 / LEXMARK Z645
care din cele de mai sus credeti ca e cea mai buna? vand in vedere criteriile mentionate anterior. Va multumesc !

Edited by Alex7, 24 November 2006 - 19:32.

florinn

florinn

Member

Eu as zice Canon, fiindca m-am saturat de cartuse HP de incarcat si de cumparat cu 600.000. La canon e mai usor, 8 lei cartusul.

Edited by florinn, 24 November 2006 - 23:31.

Alex7

Alex7

Junior Member

deci hp-urile sar din schema :) alte pareri.? tu ce tip de canon ai?

senzatie6

senzatie6

Member

Cannon i250 buna si ieftina.

v3lsatis

v3lsatis

【HD】

• Grup: Senior Members

View Postsenzatie6, on Nov 30 2006, 21:35, said:

Cannon i250 buna si ieftina.

Eu am canon i250, e ieftina, am dat pe ea 2.6 mil acum 3 ani, iar acum e foarte ieftina dar am o problema de 2 ani si jumatate la ea.Nu scoate 2 sau mai multe foi odata, scrie o foaie, apoi o da afara si trage urmatoarea foaie, se uita la ea si nu face nimic, iar eu trebuie sa dau reject la foaie, sa dau imprimare la pagina 2 si tot asa.

Edited by v3lsatis, 30 November 2006 - 21:47.

Doru_Neo

Doru_Neo

Senior Member

• Grup: Senior Members
Mergi pe HP - DJ 3920. Nu recomand la nimeni canon. Cartusele la Canon sunt ieftine dar intrebarea cat te tin ?!   Un cartus de Hp il incarci fara probleme si te tine mult mai mult, nu te tii numai de incarcat cartuse toata ziua. La canon si mai frumos este cand se duce capul.

Alex7

Alex7

Junior Member

mersi celor care au raspuns..am ales o multi functionala lexmark x1270(xerox/scanner/printer) cu cartus negru 17 si color 27. mai are cineva  rashnitza de asta? am gasit in sellgross la oferta cica 2.200.000 lei :naughty:

Lawler

Lawler

Junior Member

View PostAlex7, on Nov 24 2006, 19:28, said:

salutari ! vreau sa`mi achizitionez o imprimanta color pentru "uz casnic" . Pun la bataie 1.500.000 lei vechi. ma intereseaza ca imprimanta sa fie cat de cat mica ( nu prea mai am loc pe/langa birou  <_< ) iar pretul/ incarcatul cartuselor sa nu ma coste o avere. Ce imi recomandati?
ps.: eu ma gandeam la urmatoarele HP 3920/ HP DJ 1360 / LEXMARK Z617 / LEXMARK Z645
care din cele de mai sus credeti ca e cea mai buna? vand in vedere criteriile mentionate anterior. Va multumesc !

Sal uite iit recomad Canon IP1300 ,sa imi ziic ce parere ai,consider ca canonurile sunt cele mai bune(calitate pret)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate