Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Parteneriate/Colaborari/Asocieri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

Sfat pentru cumpararea unei imprimante

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
Alex7

Alex7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 51
  • Înscris: 10.11.2006
salutari ! vreau sa`mi achizitionez o imprimanta color pentru "uz casnic" . Pun la bataie 1.500.000 lei vechi. ma intereseaza ca imprimanta sa fie cat de cat mica ( nu prea mai am loc pe/langa birou  <_< ) iar pretul/ incarcatul cartuselor sa nu ma coste o avere. Ce imi recomandati?
  :peacefingers:


ps.: eu ma gandeam la urmatoarele HP 3920/ HP DJ 1360 / LEXMARK Z617 / LEXMARK Z645
care din cele de mai sus credeti ca e cea mai buna? vand in vedere criteriile mentionate anterior. Va multumesc !

Editat de Alex7, 24 noiembrie 2006 - 19:32.


#2
florinn

florinn

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 479
  • Înscris: 27.11.2004
Eu as zice Canon, fiindca m-am saturat de cartuse HP de incarcat si de cumparat cu 600.000. La canon e mai usor, 8 lei cartusul.

Editat de florinn, 24 noiembrie 2006 - 23:31.


#3
Alex7

Alex7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 51
  • Înscris: 10.11.2006
deci hp-urile sar din schema :) alte pareri.? tu ce tip de canon ai?

#4
senzatie6

senzatie6

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 583
  • Înscris: 28.10.2006
Cannon i250 buna si ieftina.

#5
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.173
  • Înscris: 19.12.2004

View Postsenzatie6, on Nov 30 2006, 21:35, said:

Cannon i250 buna si ieftina.

Eu am canon i250, e ieftina, am dat pe ea 2.6 mil acum 3 ani, iar acum e foarte ieftina dar am o problema de 2 ani si jumatate la ea.Nu scoate 2 sau mai multe foi odata, scrie o foaie, apoi o da afara si trage urmatoarea foaie, se uita la ea si nu face nimic, iar eu trebuie sa dau reject la foaie, sa dau imprimare la pagina 2 si tot asa.

Editat de v3lsatis, 30 noiembrie 2006 - 21:47.


#6
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.135
  • Înscris: 22.05.2005
Mergi pe HP - DJ 3920. Nu recomand la nimeni canon. Cartusele la Canon sunt ieftine dar intrebarea cat te tin ?!   Un cartus de Hp il incarci fara probleme si te tine mult mai mult, nu te tii numai de incarcat cartuse toata ziua. La canon si mai frumos este cand se duce capul.

#7
Alex7

Alex7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 51
  • Înscris: 10.11.2006
mersi celor care au raspuns..am ales o multi functionala lexmark x1270(xerox/scanner/printer) cu cartus negru 17 si color 27. mai are cineva  rashnitza de asta? am gasit in sellgross la oferta cica 2.200.000 lei :naughty:


:peacefingers:

#8
Lawler

Lawler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 71
  • Înscris: 08.11.2006

View PostAlex7, on Nov 24 2006, 19:28, said:

salutari ! vreau sa`mi achizitionez o imprimanta color pentru "uz casnic" . Pun la bataie 1.500.000 lei vechi. ma intereseaza ca imprimanta sa fie cat de cat mica ( nu prea mai am loc pe/langa birou  <_< ) iar pretul/ incarcatul cartuselor sa nu ma coste o avere. Ce imi recomandati?
  :peacefingers:
ps.: eu ma gandeam la urmatoarele HP 3920/ HP DJ 1360 / LEXMARK Z617 / LEXMARK Z645
care din cele de mai sus credeti ca e cea mai buna? vand in vedere criteriile mentionate anterior. Va multumesc !



Sal uite iit recomad Canon IP1300 ,sa imi ziic ce parere ai,consider ca canonurile sunt cele mai bune(calitate pret)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate