Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?
 Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 

Lipsa Driver MA-660

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
vlada

vlada

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.10.2007
Dar sa-l instalez pe vista? Care ma ajuta si p mine plz. doamne . sunt schimbate alea p vista. nu prea ma pricep sa fac . deci nu merge. :| hielp ! ANY IDEEA ? anybody? sa-l instalez p vista..iHIELP! :thumbdown: :nonobad: :cursing: <_<

#20
Polbur

Polbur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.11.2007

View Postmundakitzz, on Aug 25 2007, 03:52, said:

driver MA-660... pliss !!


uite ce trebuie sa faceti dak vreti sa va instalati MA 660 si aveti Win Vista...scoti driverul de la ma 660 de la cei de mai sus :P  si il dezpachetezi oriunde pe hard...intrii in locul unde lai despachetat si o sa iti apara cateva fisiere rar,aici iarasi dezpachetezi ma620xp si o sa iti scoata fisierul ma620-2000xp.inf(cred k am scris bine).acuma urmeaza partea tricky:intrii in control panel si ii dai add new hardware/next/install harware manualy/infrared devices/have disk si selectezi acel file ma 620-2000xp  :OK:

atata tot:)    Rock on :punk:

#21
andreutza_dracusor

andreutza_dracusor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.03.2008

View Postx2x, on Nov 17 2006, 15:01, said:

Am incercat si asa cu zici tu si sa-l caut manual , din pacate rezultatul a fost acelasi.Nu stiu ce ar putea fi , am citit pe undeva ca sunt pe piata adaptoare contrafacute.Asta pare cat se poate de autentic.
dak nici acum nu ai reusit....iti spun am facut eu si a mers....am luat kitul de mai sus..i-am dat Driver install.exe ma rog pana la faza cu restartatul....dupa ce s-a restartat m-am dus la control panel->sistem->hardware asa si o sa-l gasesti acolo IRDA bla bla si dai click dreapta p el si update......( t pune park sa introduci cd)....si o sa mearga ;)

#22
fedot83

fedot83

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.03.2010
eu tot am ma660 am instalat

si a mers si la vista

Attached Files



#23
tavy20

tavy20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.12.2010
sall am si eu o problema cu un irda ma-660 iam instalat driverul care laty postat mi la gasyt intr-un final dar nu reusesc sa trymit  nimik cu el!!!imi tot sta in connecting nu pot sa imi dau seama de la ce este poate voi ma putety ajuta!!!!MULTUMESC ANTICIPAT

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate